Я забув пароль Зареєструватись

3
minus plus

Трахтемиров, 2016 (#discoverukraine, #motobiketrip), открытие мотосезона RSS

HONDA Путешествия и отдых

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1813293»13-04-2016 14:03Трахтемиров, 2016 (#discoverukraine, #motobiketrip), открытие мотосезона
+0
Весна зухвало вже гортає календар,
І навіть холод не такий страшний, як взимку.
Жене людей вперед, немов вівчар,
За ними підглядає крізь хмаринки
(с) Serg_maestro, Запоріжжя

Так і мені вдома не сидиться. Всі регламентні роботи на вірному Suzuki Djebel 250XC взимку виконано, то ж - до роботи, залізний друзяко! Тим більше, що й погода на вихідні обіцяє незабутні враження. Час відкривати мотосезон.



Речі зібрано, рації заряджено, треки в навігатори залито. Залишилось дочекатись п'ятниці.



І ось, нарешті, на обрії замаячили пригоди, а Київ - став у корок, як завжди.



Хто в заторі, хто в ремонті...



Нарешті, всі учасники готові до пригод. Палива під гороловину, поїхали. Як завжди, перший вечір тренувальний, кілька годин дороги, попоїсти, відпочити і зранку, сповнені сил, отримувати наслоду від природи.

Перший табір, нехитра вечеря.







На грунті - 15,3 по Цельсію, в наметі - 26,9. То ж літній спальний мішок повністю відповідає погоді.









Зранку швиденько попоїсти, і в дорогу. А навкруги - рідні ландшафти.







На другий табір стали ще по світлому. Трошки балачок біля багаття і спати.





Зранку все виглядає просто чудово )))




ДИВИТИСЬ У ПОВНОМУ РОЗМІРІ


ДИВИТИСЬ У ПОВНОМУ РОЗМІРІ




ДИВИТИСЬ У ПОВНОМУ РОЗМІРІ






ДИВИТИСЬ У ПОВНОМУ РОЗМІРІ



Святе урочище "Бабина гора дідів шпиль" та "Коло сили" ) Maybe the force be with you )))







І, як завжди, фото на пам'ять )))



Дякую, Україно!

P.S. Videostory coming soon...

(c) oleksandrtereshchenko.com
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1813303»13-04-2016 14:37Трахтемиров, 2016 (#discoverukraine, #motobiketrip), открытие мотосезона
+0
Дачая Бакая сгорела, все остальное приятные воспоминания))
Покупаю все по Чернобылю. Награды, книги, фото.
#1813539»14-04-2016 22:17Трахтемиров, 2016 (#discoverukraine, #motobiketrip), открытие мотосезона
+0
Так, дачка жирна була, там коло води ще трошки щось було, в кущах за склом...
Я човном туди з Переяслава постійно на відпочинок приїжаю..., там де хрест , на ночівлі був восени під горою, коло води... Хотів би й зараз туди приїхати, але нерест, потерплю...
Very Happy
Хай у наших ворогів в роті пір'я поросте
#1813572»15-04-2016 10:37Трахтемиров, 2016 (#discoverukraine, #motobiketrip), открытие мотосезона
+0
Да дачку жалко. Красивый был дом, не жлобский, все со вкусом. Местные разграбили, а потом видимо и сожгли.
Там после майданных дел, охрана разбежалась и можно было внутрь зайти. Подземелья там знатные и горы бухгалтерии по углам валялись за 90 е года.
Был я в этом доме пару раз - сантехника джакузи, кондеры мицубиши, ковки много было. Боролся с соблазнами, дача то у меня рядом!))
Потом все растащили. Жалко, могли отличный комплекс сделать для детей или инвалидов.
#1813679»16-04-2016 12:05Трахтемиров, 2016 (#discoverukraine, #motobiketrip), открытие мотосезона
+0
Хіба довго все потрощить...
З мого боку Дніпра ще дачки є, але не для дітей.
Хай у наших ворогів в роті пір'я поросте
#1814959»26-04-2016 16:14Трахтемиров, 2016 (#discoverukraine, #motobiketrip), открытие мотосезона
+0
Трехминутный видос. Поскольку youtube бьет качество, пока тут: http://www.ex.ua/100509445
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»

Форум : HONDA Путешествия и отдых