Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Потрібна допомога журналістів, медійників в боротьбі з судійським свавіллям RSS

HONDA Теревені

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1811504»31-03-2016 10:08Потрібна допомога журналістів, медійників в боротьбі з судійським свавіллям
+0
В назві теми все сказано:Потрібна допомога журналістів, медійників в боротьбі з судійським свавіллям. Більш конкретно безпосередньо та приватно. Дякую. Якщо не попав в тему, прошу вибачення, а модераторів прошу перенести тему в потрібний розділ.
#1811547»31-03-2016 12:45Потрібна допомога журналістів, медійників в боротьбі з судійським свавіллям
+0
Piter, дали визитку в суде мне. Відкритий суд: знімаємо судові процеси, транслюємо гучні справи, викладаємо відео. Лично видела - ходят с камерой по судебным заседаниям и снимают. тел в личку кину, может пригодится.
Я бы не сказал, что женщины не имеют характера, - просто у них каждый день другой характер. Генрих Гейне
#1811629»31-03-2016 17:59Re: Потрібна допомога журналістів, медійників в боротьбі з судійським свавіллям
+2
А інші справи, без свавілля, не знімаєте?
Дістали вже своїм свавіллям.
Давайте у Новоград приїдьте, де фактично працює 3 судді із 11. У інші суди які взагалі закрилися, бо суддів немає. Або у суди де працює один суддя.... Знімайте те як звільняються досвідчені судді із своїх посад, справді досвідченні судді і які мають право піти на пенсію, бо дістали такі активісти які по замовленню вриваються у кабінети і як шавкі ганяють із своїми камерами і тичуть їх і тичуть...! Хто прийде на їх посади? У них досвіду по 20-30 років! І їздять вони на москвичах 412!
Це знімайте і показуйте до чого наша доблесна верховна рада довела судову систему. Зніміть те, що усиновити люди не можуть дітей, бо депутати із президентом похєрили призначення суддів. Реформаторимля!!
Дістала ця однобічність висвітлення інфи у ЗМІ. Зловлять одного дибіла і трублять що усі такі.
пи.си. Не можу дочекатися коли демобілізуюсь і до мене якийсь активіст в кабінет увірветься! Вилетить нахєр із своєю камерою!
пи.пи.си. нікого образити не хотів. Я у загальному. Накипіло просто..
#1811685»31-03-2016 23:44Потрібна допомога журналістів, медійників в боротьбі з судійським свавіллям
+0
СВАРОГ, Олександр Миколайович, на жаль, таких як Ви, меншість
#1811695»01-04-2016 06:32Потрібна допомога журналістів, медійників в боротьбі з судійським свавіллям
+0
rozpor:СВАРОГ, Олександр Миколайович, на жаль, таких як Ви, меншість

та не хваліть мене бо спорчусь)). Таких як я більшість. нічого особливого в цьому немає.
Це ж, якщо мене пам'ять не підводить, Ви проходили у мене по справі). От чи задовольнив я позов я не пам'ятаю)))
#1811722»01-04-2016 10:35Потрібна допомога журналістів, медійників в боротьбі з судійським свавіллям
+0
Уважаемый СВАРОГ с большим удовольствием поддержал бы Вас, но с реалиями Киевской и Киевской обласной административной фемидой порой бывает что другого выхода просто нет. Я не открою большой тайны что например председатель суда после набирания Решения законной силы (через два месяца) меняет его на противоположное "в зв’язку з опискою" итд. примеров сотни.
Обычному человеку бороться с этим попросту невозможно: заявление отводов - на практике не работает, жалобы в ВККС - в реальности просто смех (самое жестокое наказание которое получается на практике - лишение судьи премии на 3 месяца).
К чему это я, да к тому что только под объективом камеры в большинстве случаев судебный процесс становится похожим на  то что изложено в процессуальном кодексе.  
Я искренне верю что действительно где-то есть честные, объективные, профессиональные судьи, но надежда их встретить угасает с каждым днем.
#1811728»01-04-2016 11:15Потрібна допомога журналістів, медійників в боротьбі з судійським свавіллям
+1
Знімати засідання можна по різному. Можна як активісти ганяючи залисивши лоба по кабінетах і тикати камерами і провокуючи працівників на грубість а можна й цілком пристойно, як деякі масмедіа, поставив собі камеру у залі і тихенько, офіційно, не порушуючи тишу у засіданні та порядок його ведення, знімай. Різницю відчуваєте?
У мене інколи теж журналісти бували. Цілком пристойно себе вели. Прибігли також в суд і активісти. І знаєте хто в активістах зараз? Боржники які мають заборгованість величезну і з яких суд стягнув її і відмовляє у задоволенні скарг на дії ДВС. Або які являються підсудними і справи їхні в суді. Цікаво те, що вони, коли майдан був, й носа не показували! А зараз активісти хренові!
Про премії. Немає у суддів премій, вже багато років. Зарплата є сталою і не міняється щомісяця. Це зроблено щоб голова суду не міг впливати на зп судді.

Added after 19 minutes:

І такі активісити спровокують на грубість або знімуть щось там, виріжуть що потрібно і в ютуб! І звісно усі ууууу, суд зло! Зрада! ну як таких не 3.14..ть??
Я не спорю, є нюанси в судах. Нюанси, повторюю. Більшість думка сформована саме через такі викиди інфи в інет як активістами так і певними журналюгами.
Приклад. недавно бачив саттю на укрнет. Суддя відпустив терориста закрив справу відносно нього. Якогось там мера який організовував сепаратизм. І мало хто розуміє і цікавився про те, що там було подання прокурора про це. І у суду іншого вибору немає як це подання чи клопотання задовольнити. Але у змі це суд такий зрадник! І усі це почитали і думка сформувалася. Звільнити усіх!
І таких прикладів повно! І мало хто розуміє усю цю кухню.
І майже усі статті, які у ЗМІ паплюжать судову систему, є однобічними. Я тут вже не раз писав. Не хочу повторюватись. Набридло.
За кордоном не так. Нещодавно у Брюселі суд випустив підозрюваного у тероризмі (у тих вибухах). Прокуратура зібрала мало доказів. І ніхто в Європі не кричав зрада! І звільнити усіх не вимагали.
Я тут багато ще чого можу писати але не зручно планшету.
#1811756»01-04-2016 13:40Потрібна допомога журналістів, медійників в боротьбі з судійським свавіллям
+0
СВАРОГ:
rozpor:СВАРОГ, Олександр Миколайович, на жаль, таких як Ви, меншість

та не хваліть мене бо спорчусь)). Таких як я більшість. нічого особливого в цьому немає.
Це ж, якщо мене пам'ять не підводить, Ви проходили у мене по справі). От чи задовольнив я позов я не пам'ятаю)))

Задовольнили))) Хоча відверто були на боці працівника ДАІ, який на жодне з 2-х засідань не з'явився.
Але правда дійсно була на мому боці, тому рішення справедливе.
#1811757»01-04-2016 13:44Потрібна допомога журналістів, медійників в боротьбі з судійським свавіллям
+0
Piter, %D8%F3%F8%E0
К ней постучитесь
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі
стали вам поперек горла москалі ***чі
#1811762»01-04-2016 14:02Потрібна допомога журналістів, медійників в боротьбі з судійським свавіллям
+0
Novikoff, Зарегистрирован/Последний визит: 27.01.2009/16.09.2014
#1812009»04-04-2016 09:23Потрібна допомога журналістів, медійників в боротьбі з судійським свавіллям
+0
Aniri:Piter, дали визитку в суде мне. Відкритий суд: знімаємо судові процеси, транслюємо гучні справи, викладаємо відео. Лично видела - ходят с камерой по судебным заседаниям и снимают. тел в личку кину, может пригодится.

Дякую спробую.

Added after 44 seconds:

Novikoff:Piter, %D8%F3%F8%E0
К ней постучитесь

Дякую, спробую.

Added after 22 minutes:

СВАРОГ:Знімати засідання можна по різному. Можна як активісти ганяючи залисивши лоба по кабінетах і тикати камерами і провокуючи працівників на грубість а можна й цілком пристойно, як деякі масмедіа, поставив собі камеру у залі і тихенько, офіційно, не порушуючи тишу у засіданні та порядок його ведення, знімай. Різницю відчуваєте?
У мене інколи теж журналісти бували. Цілком пристойно себе вели. Прибігли також в суд і активісти. І знаєте хто в активістах зараз? Боржники які мають заборгованість величезну і з яких суд стягнув її і відмовляє у задоволенні скарг на дії ДВС. Або які являються підсудними і справи їхні в суді. Цікаво те, що вони, коли майдан був, й носа не показували! А зараз активісти хренові!
Про премії. Немає у суддів премій, вже багато років. Зарплата є сталою і не міняється щомісяця. Це зроблено щоб голова суду не міг впливати на зп судді.

Added after 19 minutes:

І такі активісити спровокують на грубість або знімуть щось там, виріжуть що потрібно і в ютуб! І звісно усі ууууу, суд зло! Зрада! ну як таких не 3.14..ть??
Я не спорю, є нюанси в судах. Нюанси, повторюю. Більшість думка сформована саме через такі викиди інфи в інет як активістами так і певними журналюгами.
Приклад. недавно бачив саттю на укрнет. Суддя відпустив терориста закрив справу відносно нього. Якогось там мера який організовував сепаратизм. І мало хто розуміє і цікавився про те, що там було подання прокурора про це. І у суду іншого вибору немає як це подання чи клопотання задовольнити. Але у змі це суд такий зрадник! І усі це почитали і думка сформувалася. Звільнити усіх!
І таких прикладів повно! І мало хто розуміє усю цю кухню.
І майже усі статті, які у ЗМІ паплюжать судову систему, є однобічними. Я тут вже не раз писав. Не хочу повторюватись. Набридло.
За кордоном не так. Нещодавно у Брюселі суд випустив підозрюваного у тероризмі (у тих вибухах). Прокуратура зібрала мало доказів. І ніхто в Європі не кричав зрада! І звільнити усіх не вимагали.
Я тут багато ще чого можу писати але не зручно планшету.


Доброго дня добродію. Судячи з розмови Ви являєтесь мабуть суддею.  Всі Ваші вислювлюванудила  мабуть мають сенс. Але в  моєму випадку наступне: я пройшов усі три судові гілки і всі в  мою користь, а це суд 1-ї інстанції, апеляційний суд, вищий  спеціалізірованний суд. Дальші комедія починається. Мої апоненти подають в суд знову позив ,
добавивши в позив відміну спадщини. І знову суд 1-ї інстанції вирішив в мою користь, а ось СУДДЮ АПЕЛЯЦІЇ вони КУ ПИ ЛИ. І  той відправляє в першу інстанцію. По закінченню засідання суддя говорить їм :" Это ваша последняя возможность вииграть" Не соромлячись нас, не звертаючи уваги на нас. Ось про що йде мова. Ось чому я звертаюсь до небайдужих людей. В кінці кінців я можу на все плюнути, але ось герой фільму "Біле сонце пустині" говорить: " За державу обідно". Ось так і мені.
Але  Вам дякую що відгукнулись на тему. Та дякую що є ще нормальні люди в судовій системі. Та ще хочу подякувати за Вашу мужніст в захисті нашого мирного життя. Слава Україні, Слава її Захисникам!!

Форум : HONDA Теревені