Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

черная пятница RSS

HONDA Теревені

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1795113»30-11-2015 12:33черная пятница
+0
Я два рази подзвонив с спортлайф по акціям в сподіваннях придбати картку. Після першого дзвінка замість картки я отримав спам у смс від спортлайфа. Після другого разу, смски почали ... дублюватись! Я подзвонив втретє з проханням зняти мене з розсилки. Сказали ОК. тепер маю по три СМСки з однаковим текстом. Більше не дзвоню - боюсь.  Rolling Eyes
#1795118»30-11-2015 12:46черная пятница
+0
John Ripper:Я два рази подзвонив с спортлайф по акціям в сподіваннях придбати картку. Після першого дзвінка замість картки я отримав спам у смс від спортлайфа. Після другого разу, смски почали ... дублюватись! Я подзвонив втретє з проханням зняти мене з розсилки. Сказали ОК. тепер маю по три СМСки з однаковим текстом. Більше не дзвоню - боюсь.  Rolling Eyes


Есть вариант скинуть твой номер сюда. А мы, по свободе, будем им названимать и оставлять твой номер. Ожидаемых результатов может быть 2. 1) они разорятся на рассылке тебе. 2) таки перезвонят и предложат конструктив )))
+38-О5О-872-О4-31 Олег Алымов
#1795127»30-11-2015 13:20черная пятница
+0
John Ripper, а все із-за косоруких программерів, які не зробіли перевірку на унікальність номера в базі ...
Чёрный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное всего лишь спешит куда-то по своим делам. Не усложняйте.

#1795129»30-11-2015 13:29черная пятница
+0
mazy, от айтишников все зло) при диназаврах такого не было!! Very Happy
Желанья надо исполнять

Слава Украине!

Форум : HONDA Теревені