Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Независимая экспертиза авто после ДТП RSS

HONDA СТО - ремонт кузова и салона

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1747826»23-02-2015 14:20Независимая экспертиза авто после ДТП
+0
Опять вернусь к теме моей разбитой машинки. Страховая заявила, что своего оценщика у них нет, чтобы я делал экспертизу на любом СТО, имеющем лицензию на проведение экспертизы, а потом привез им акт и счет...

Предварительно посчитал стоимость ремонта на ДМИ, получилось 29 тыс. Но с 1 марта у них все дорожает процентов на 80%.

Собственно, вопрос, есть ли у кого нормальные оценщики, чтобы стоимость оценки ущерба хоть немного приблизилась к стоимости ремонта?

И второй вопрос, надо ли присутствие виновника ДТП при экспертизе? На случай, если страховая не заплатит?
#1747847»23-02-2015 15:13Независимая экспертиза авто после ДТП
+0
Для первичного осмотра у них должен быть специально обученный сотрудник. Он точно должен присутствовать на СТО и писать акт первичного осмотра
И вроде все достаточно п..дато, но всё равно какая-то х..ня!
(095)424-05-21
#1747902»23-02-2015 17:52Независимая экспертиза авто после ДТП
+0
Я тебя расстрою, оценка экспертом производится на дату ДТП
Я не Tolstiy я ХУ..ЕЮ :)
После Страшного Суда, можно обратиться в Страшный Апелляционный Суд...
#1747916»23-02-2015 18:41Независимая экспертиза авто после ДТП
+0
Толстый:Я тебя расстрою, оценка экспертом производится на дату ДТП
Почему на дату? вроде трое суток есть на предоставление машины в СК для осмотра, или в разных СК по разному? Вот заявить про ДТП в СК тут может быть и сутки, хотя не факт
И вроде все достаточно п..дато, но всё равно какая-то х..ня!
(095)424-05-21
#1747934»23-02-2015 19:58Независимая экспертиза авто после ДТП
+0
Да ладно. Никто никогда не требовал оценку на дату ДТП. СК вообще не требовала машину для осмотра. А с учетом того, что они еще и хотят, чтобы я делал оценку за свой счет, могут идти в сад. Может у меня банально денег нет. Когда появились, тогда и сделал. Я не о том спрашивал. Я спрашивал, есть ли адекватный оценщик, чтобы сделать правильную оценку. Чтобы реально хватило на ремонт машинки. А то с этим курсом доллара мне всей насчитанной суммы может только на новые лампочки в фары хватить.

P.S. На ДМИ оценили ремонт в 29 тыс.грн. Понимаю, что у частников будет дешевле, но все таки.
#1747936»23-02-2015 20:17Независимая экспертиза авто после ДТП
+0
CragGCrag,
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1961-15/page
               
З А К О Н   У К Р А Ї Н И
Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Стаття 33. Дії осіб у разі настання дорожньо-транспортної пригоди, яка може бути підставою для здійснення страхового відшкодування (регламентної виплати)


33.1.4. невідкладно,  але не пізніше трьох робочих днів з дня настання    дорожньо-транспортної    пригоди,    письмово   надати страховику,  з яким  укладено  договір  обов'язкового  страхування цивільно-правової   відповідальності   (у  випадках,  передбачених
статтею   41   цього   Закону,   -   МТСБУ),   повідомлення    про дорожньо-транспортну  пригоду встановленого МТСБУ зразка,  а також відомості  про  місцезнаходження  свого  транспортного  засобу  та пошкодженого майна,  контактний телефон та свою адресу. Якщо водій транспортного засобу з  поважних  причин  не  мав  змоги  виконати зазначений обов'язок, він має підтвердити це документально.


33.3. Водії  та  власники транспортних засобів,  причетних до дорожньо-транспортної   пригоди,   власники   пошкодженого   майна зобов'язані  зберігати  пошкоджене  майно  (транспортні  засоби) у такому стані, в якому воно знаходилося після дорожньо-транспортної
пригоди,  до тих пір,  поки його не огляне призначений страховиком (у випадках,  передбачених  статтею  41  цього  Закону,  -  МТСБУ) представник  (працівник,  аварійний комісар або експерт),  а також забезпечити йому  можливість  провести  огляд  пошкодженого  майна
(транспортних засобів)
.
    Особи, зазначені  в цьому пункті,  звільняються від обов'язку збереження пошкодженого  майна  (транспортних  засобів)  у  такому стані,  в  якому  воно  знаходилося  після  дорожньо-транспортної пригоди, у разі якщо не з їхньої вини протягом десяти робочих днів після  одержання страховиком (у випадках,  передбачених статтею 41 цього  Закону,  -  МТСБУ)  повідомлення  про  дорожньо-транспортну пригоду    його    уповноважений    представник   не   прибув   до місцезнаходження такого пошкодженого майна.

там вообще много интересного - почитай  Rolling Eyes
И вроде все достаточно п..дато, но всё равно какая-то х..ня!
(095)424-05-21

Форум : HONDA СТО - ремонт кузова и салона