Я забув пароль Зареєструватись

Прийнято великий Закон щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція) RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1745607»13-02-2015 01:32Прийнято великий Закон щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)
+1
... який скасовує багато дозвільних процедур і документів, а також вносоть корисні зміни до кодексів і декілька десятків галузевих законів. Шукайте свою сферу.
Сам закон, порівняльна таблиця (250 сторінок) та інші повязані документи тут: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=53076
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#1745717»13-02-2015 14:21Прийнято великий Закон щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)
+0
спасибо, полезно и поучительно
Я не Tolstiy я ХУ..ЕЮ :)
После Страшного Суда, можно обратиться в Страшный Апелляционный Суд...
#1745718»13-02-2015 14:23Прийнято великий Закон щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)
+0
Друзі, там були правки з голосу, наскільки мені відомо. То ж чекаємо остаточну редакцію.

Якщо брати за основу ту, що подавалася до другого читання, то передбачено ряд змін щодо наступних сфер:

трудове та корпоративне право.
- Визначено перелік посадових осіб юридичної особи (директор, голова та члени наглядової ради, , члени ревізійної комісії, ревізор товариства, а також голова та члени іншого органу товариства, які наділені повноваженнями з управління товариством, відповідно до Статуту товариства);
- Визначено додаткову підставу для розірвання трудового договору з посадовою особою (у разі повторного протягом року порушення нею вимог законодавства у сфері ліцензування, з питань видачі документів дозвільного характеру
- Встановлено порядок обміну данними Единого реєстру між державними органами, втсановлено розмір оплати за внесення змін, отримання довідок з ЕР та Реестру речових прав з прив'язкою до мін. з.п.

Виконавче провадження.
- Внесено зміни щодо виконавчого збору для ефективного впливу на боржника у разі просрочки виконання рішення майнового характеру.

Органічна продукція
- Продукція сертифікована в ЄС як органічна не потребуватиме сертифікації в Україні, удосконалено процедуру оцінки відповідності.

Положення щодо маркування БІО нажаль не були виключені. Також в другому читанні прибрали положення про скасування закону Про дитяче харчування.

Це те, що стосуєтья моєї сфери ))) Харчові продукти, молоко та кисломолочні.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»

#1745769»13-02-2015 18:36Прийнято великий Закон щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)
+0
Ребят, так его приняли или нет? Студент пишет про правки?
Желанья надо исполнять

Слава Украине!
#1745845»14-02-2015 00:18Прийнято великий Закон щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)
+0
Прийняли в другому читанні. Але під час голосування були правки з голосу, які не відображені в проекті, поданому на 2 читання. Тож чекаємо остаточну версію, підписану президентом.

Презентація по закону

http://www.slideshare.net/Easy_Business/2015-44613297
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»

Форум : HONDA Право