Я забув пароль Зареєструватись

1
minus plus

Підкажіть, по ЛЕД підсвітці дна. RSS

HONDA Тюнинг - внешний и внутренний стайлинг

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1587145»16-09-2013 15:26Підкажіть, по ЛЕД підсвітці дна.
+0
Доброго часу доби! Рішив підсвітити у своєму аккордіку(2006р. 2.0) дно, світодіодною стрічкою RGB 5050. Підняв машину і побачив, що реально прикріпити її тільки на обидва боки.
На перед, також є де клеїти, але так, що світити вона буде до першого разу, коли я заїду на бардюр. Із задньою частиною машини, взагалі гемаройSad. З однієї сторони вихлопна(яка нагрівається ), інша сторона пуста. Як поклеїти, щоби світило рівномірно поняття немаю....
Можливо хтось робив вже таке, або знає як мені вийти з положення на рахунок переду і заду машини. Якщо є фотки, взагалі супер було бЪ. Або хоча би проста інструкція...
Дякую за підказки і допомугу.
#1589123»20-09-2013 17:20Підкажіть, по ЛЕД підсвітці дна.
+0
не стоит - потраченные деньги, при наших дорогах(
#1589292»21-09-2013 02:12Підкажіть, по ЛЕД підсвітці дна.
+0
gasique:не стоит - потраченные деньги, при наших дорогах(

Я займаюся таким видом діяльності, що беру ці світлодіодні стрічки, за копійки...
Жив до недавнього часу навпроти сервісу, де знаю всіх пацанів , що там працюють, і вони мені все чотко підключать....Через це, я особо не втрачаюся, і все ж таки хотів би зробити гірляндочки на машині Wink
Але Питання ЯК ПРИсобачити цю довбану лєнту на перед і зад машини... Повторюся, там НЕ МАЄ місця(або в мене немає фантазії) куди б її зачипити.
Тому то і чекаю, можливо хтось на форумі підскаже.

Форум : HONDA Тюнинг - внешний и внутренний стайлинг