Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Вібрація на швидкостях після 140км RSS

HONDA СТО - подвеска, трансмиссия, тормоза, рулевое управление

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1581982»03-09-2013 14:38Вібрація на швидкостях після 140км
+0
Автомобіль Honda Accord Type S 8 2012р
Перед поїздкою в Київ з Тернополя заїхав на шино монтаж(в четвер)все провірили,все рівне і ніяких проблем з колесами небуло!після заїхав ше на сервіс Хонда...долили всі жидкості подивились до ходової...проблем небуло,тіки рульова рейка з правої сторони легенько стукала,сказали ніяких проблем відчутних з нею небуде!!після поїхав до дому!в пятницю виїхав на Київ,на трасі Чоп-Київ після швидкості 140 в автомобілі відчувалася дуже сильна вібрація!!до 140 ніяких проблем небуло,тіки набиралось більше 140 як їхати ставало неможливо!То так і до тошнив туда і назад,коли приїхав до дому засвітився чек з написом провірити рівень масла...при тому шо перед поїздкою все доливалось...заїхав на сервіс..сказали шо масла нема..бо ти напевно давав їй жизні,але я недавав бо не міг...неїхала вона...а по поводу вібрацій сказали шо дивились все в ідеалі...і скзали шо то в колесах проблема...але заїхав на шино монтаж...колеса рівні без гуль взагалі без притензій до них(колеса рідні R18/235/45)І вот незнаю вчому може бути проблема,хоть вібрація було відчутно тіки на трасі Чоп-Київ,на інших дорогах(як в більшості населених пунктах)цеї вібрації невідчутно через відсутність нормальних рівних доріг!Вибачаюсь за таку кількість букв,це все для повноти картини і проблеми яка в мене виникла,якщо хтось шось знає шо це може бути,буду дуже вдячний!
#1581992»03-09-2013 15:03Re: Вібрація на швидкостях після 140км
+0
MONAX:,тіки набиралось більше 140 як їхати ставало неможливо!То так і до тошнив туда і назад,


140 км/ч это называется до тошнив
Very Happy  Very Happy  Very Happy
Хочешь жить в согласии - соглашайся!
#1582002»03-09-2013 15:14Вібрація на швидкостях після 140км
+0
А че, новые хонды так едят масло на 140 км\ч ?
AI****AI
AI****MI
Многие минусы в жизни могут оказаться плюсами, если смотреть на них сквозь вытянутый средний палец
#1582058»06-09-2013 15:15Вібрація на швидкостях після 140км
+0
AlexAA, хз непонятно...але вже накатав тиждень і ніяких чеків невисвічує,масло внормі...а на сервісі тіки кажуть шо це я їй так давав шо всьо масло пішло...кароче з тим непонятно!!це єдиний такий випадок був за 1,5 року володіння машиною!!
Rassel, при 140км на трасі Чоп-Київ відчував себе пенсіонером якого всі обганяли як стоячого...того і получилось шо дотошнив туда і назад так))

Added after 70 hours 24 minutes:

я так поняв ніхто з такою вібрацією нестикався...і навіть приблизно незнаєте на шо звернути увагу!?!?!?!?!?!?

Added after 1 minutes:
#1610814»20-11-2013 17:00Вібрація на швидкостях після 140км
+0
а балансировку колес делал? у меня после 150-ти начиналась вибрация, заехал на шиномонтаж, отбалансировали колеса - был дисбаланс. Но хоть и сказали, что на такой скорости такой дисбаланс в виде вибрации себя не должен проявлять, вибрация прошла.
#1610836»20-11-2013 17:26Вібрація на швидкостях після 140км
+0
AlexAA:А че, новые хонды так едят масло на 140 км\ч ?

Батенька да вы не в теме ))) Сходите к соседям на рашу, а еще лучше у Сереги ( Трахима )спросите как там у 8х и 9х обстоят дела с расходом масла.

По теме для начала нужно обрисовать характер вибрации - в руль или вся машина. Уверен, что 140 не ограничивались, после 140 меняется характер ? Посторонние звуки есть ? Вибрация зависит от педалирования ( педаль в пол и просто накат меняется характер или нет )
Accord 03 TS
#1870841»19-11-2018 16:51Вібрація на швидкостях після 140км
+0
Знайшов проблему?

Форум : HONDA СТО - подвеска, трансмиссия, тормоза, рулевое управление