Я забув пароль Зареєструватись

Оформить земельный участок RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1544147»29-04-2013 09:50Оформить земельный участок
+0
Доброго времени суток интересует следующий вопрос: есть участок земли на котором стоит 4 частных дома один из которых пренадлежит моей семье рядом пристроен дом соседей который заброшен так как соседи давно отдали богу душу а их дети не объявляются на протяжении многих лет и хз где их искать. Дом этот в полуразрушенном состоянии ( уходит по немногу в котакомбу ) вопрос как правильно оформить этот участок на котором стоит дом на себя???
За ранее благодарен за ответ:-)
#1544161»29-04-2013 10:22Re: Оформить земельный участок
+0
На себе не вийде. Під кожен будинок оремо рішенням ради виділяється земля. Під ваший окремо під сусідський окремо. У раді повинно бути рішення про виділ зеемлі для будівництва та обслуговування окремо вашого будинку та окремо сусдського. Якщо померли власники та немає спадкоємців спадщина за позовом ради та рішенням суду визнається відумерлою і переходить у власність територіальної громади населеного пункту в особі ради. Якщо ж земля під будівництво за часу царягороха не виділялася під будівництво та обслуговування сусідського будинку то вона і на даний час вважається власнсітю ради.
Для надання повної та обгрунтованої відповіді потрібна більш точна інформація.
#1544785»01-05-2013 08:59Оформить земельный участок
+0
Спасибо за ответ, а какую именно информацию вам нужно предоставить???
#1544945»01-05-2013 21:27Оформить земельный участок
+0
kotonford:Спасибо за ответ, а какую именно информацию вам нужно предоставить???

чи видавались правовстанволюючі документи на будинок та земельну ділянку? Будинок сусіда прилеглий до вашого чи окрема будівля? Чи користуєтесь ви земельною ділянкою сусіда? Чи не поділено внатурі земельна ділянка між усіма сусідами, тобто чи є державні акти на землю, чи всетаки ви користуєтесь таким поділом землі між сусідами як колись давно усно домовились? На скільки квартир ваший будинок (мається на увазі чи приватний будинок з однієї чи пару квартир)?
Можливо питання ще з"являться.
#1544954»01-05-2013 23:17Оформить земельный участок
+0
я вам в лс накатал ответ
#1545071»02-05-2013 19:02Оформить земельный участок
+0
kotonford:я вам в лс накатал ответ

нічого не прийшло
#1545072»02-05-2013 19:08Оформить земельный участок
+0
СВАРОГ:
kotonford:я вам в лс накатал ответ

нічого не прийшло

Странно я ж отправил

Форум : HONDA Право