Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Не заводиться мотор D15B2 RSS

HONDA СТО - двигатель, топливная система и бортовая электрика

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#852358»20-06-2009 18:30Не заводиться мотор D15B2
+0
Добрий день. Виникла така ситуація: перегрів мотор, накрилась прокладка. Почало брати воду і гнати в вихлопну. Один циліндр перестав працювати. Щоб вияснити який.....на робочому моторі...зняли провід зі свічки.. Вияснилось , що другий. Мотор пропрацював ще 15 сек і заглох. Виявилось шо накрилась котушка запалення. Ставив котушку від іншої машини. Заводитись не захотіла...але один раз мотор завівся. Працював без перебоїв. Заглушив мотор. На наступний раз вже не завівся знову... ні разу. Поставив нову оригінальну котушку. Не заводиться. Провіряв: свічки в нормі, іскра є, датчики в трамбльорі продзвонив (показують 370 Ом).Я так розумію, їх там 4. По два в одному корпусі. Не можу вдути як датчик визначає положення першого циліндра....хоча трамблер стає тільки в одне положення...тому можливо збити там нічого не міг. Думаю, шо скоріше всього накрився якийсь з двох датчиків, хоча вони продзвонюються і відповідають специфікаціям. Думаю, напевно датчик, який визначає обороти двигуна, оскільки іскра є на свічках, а він відповідає за момент, який визначає стан першого циліндра і відповідно момент подачі іскри. Чи я пропустив шось...чи не розумію...Могло так співпасти: котушка полетіла разом з датчиком? Можливо, хтось стикався з такою проблемою. Буду вдячний за допомогу. Бо не знаю шо робити. Поміняю датчик, а воно знов не заведеться...Шо тоді? Sad
Хочу купити праворульну машину, щоб руль не мішав.
#852360»20-06-2009 18:38Re: Не заводиться мотор D15B2
+0
Не хочу заранее расстраивать, но боюсь что после:
HONDOZAVR: перегрів мотор, накрилась прокладка. Почало брати воду і гнати в вихлопну

вот это
HONDOZAVR:Поміняю датчик, а воно знов не заведеться...Шо тоді? Sad

уже не поможет Sad

Нужно вскрывать мотор!
Запчасти
#852363»20-06-2009 18:49Не заводиться мотор D15B2
+0
ну так. прокладку міняти по-любому треба. але рівень масла не піднявся. значить воду в піддон не погнало. Шо могло статись?
Хочу купити праворульну машину, щоб руль не мішав.
#852393»20-06-2009 21:44Не заводиться мотор D15B2
+0
HONDOZAVR:ну так. прокладку міняти по-любому треба. але рівень масла не піднявся. значить воду в піддон не погнало. Шо могло статись?


Ну если не поднялся - гуд. При перегреве мотора + пробитой прокладке может вести блок. Я не совсем понимаю связь между перегревом, прокладкой и электрикой (датчиками, катушкой зажигания и т.д.)
Запчасти
#852403»20-06-2009 21:59Не заводиться мотор D15B2
+0
на робочому моторі не можна знімати провода зі свічки....тому то і полетіла котушка.....тепер не знаю шо ше. може датчики може комутатор. хтось колись писав шо їх треба міняти одночасно...блін кипить мозок. Могла вода попасти в паливні магістралі? Може не заводитись через пропалену прокладку? фігня якась.
Хочу купити праворульну машину, щоб руль не мішав.
#853544»22-06-2009 17:39Не заводиться мотор D15B2
+0
Могу отремонтировать твою машину во Львове.
вскрытие мотора 100%, пройдется потратится, добил ты её.
есть головки, бабины, коллектора и прочее в наличии.
#853582»22-06-2009 18:31Не заводиться мотор D15B2
+0
HONDOZAVR, катушка зажигания и коммутатор меняются в паре - однозначно, проверено дважды, а вот по поводу других траблов с мотором, думаю нужен толковый моторист для вскрытия.
0503031984
#853624»22-06-2009 19:47Не заводиться мотор D15B2
+0
Sergiy:HONDOZAVR, катушка зажигания и коммутатор меняются в паре - однозначно, проверено дважды,

Ну как бы не совсем так. Коммутаторы очень редко летят на этих машинах.
0636716042
#853691»22-06-2009 21:17Не заводиться мотор D15B2
+0
Traxim, у меня изломался и сжег две катушки - вот так.
0503031984
#853707»22-06-2009 21:46Не заводиться мотор D15B2
+0
Павел Владимирович:Могу отремонтировать твою машину во Львове.
вскрытие мотора 100%, пройдется потратится, добил ты её.
есть головки, бабины, коллектора и прочее в наличии.

Sad Машину беріг. Десь не вслідкував за перегрівом. Чим міг добити шо не заводиться? Якшо навіть повело головку...під шумок полетіла катушка. Поставив нову....Я не думаю шо через перегрів має не заводитись машина...Вона має заводитись, глохнути, воду брати, але заводитись...Думаю шо коммутатор...Завіз сьогодні до електрика. На рахунок того, що мотор ковиряти- однозначно, бо тре міняти прокладку. Але повторюсь, прокладка не причина того шо не заводиться машина.На мою думку, коммутатор глюкає. Але продзвонив його- відповідає нормі: на клємах заряд акумулятора і опір 3,00 кОм. Надіюсь не все так погано....Ше звичайно є підозра на датчик Хола..але читав багато в неті- ніхто на нього не нарікав на цих машинах..Таке то от.
Хочу купити праворульну машину, щоб руль не мішав.
#853708»22-06-2009 21:49Не заводиться мотор D15B2
+0
С толкача пробовал заводить, так, ради интереса?  Rolling Eyes
#853711»22-06-2009 21:55Не заводиться мотор D15B2
+0
Bobbsta:С толкача пробовал заводить, так, ради интереса?  Rolling Eyes

Ше ні...але руки вже свербіли.....

Added after 3 minutes:

Traxim:
Sergiy:HONDOZAVR, катушка зажигания и коммутатор меняются в паре - однозначно, проверено дважды,

Ну как бы не совсем так. Коммутаторы очень редко летят на этих машинах.


А шо ше може полетіти..? якшо є іскра, бенза на свічки поступає...повітря тоже...Таке враження, що момент подачі іскри не співпадає з моментом вприску-КАКОфонія якась
Хочу купити праворульну машину, щоб руль не мішав.
#853716»22-06-2009 21:59Не заводиться мотор D15B2
+0
Як мінімум - замінити прокладку, та обов'язково заміряти поверхні блока та голови на рахунок поведення, є вірогідність того, що доведеться шліфувати. В такому випадку треба буде знайти інформацію, яка відстань буде безпечною, щоб не зустрілись нутрощі мотора.
Моя після прориву прокладки не заводилась ніяк, окрім примусово, я завів її на свій страх та ризик таким чином раза чотири, після цього мотор розбирався, нічого крім прокладки неушкоджено. Але перегріву небуло, і нічого не повело, я встиг після розриву прокладки оперативно зреагувати, на своє щастя.

Added after 2 minutes:

Це звичайно зовсім не правильна порада, але якщо вона заведеться примусово, то не доведеться витрачати гроші на діагностику електрики і т.д.  Rolling Eyes
#853724»22-06-2009 22:06Не заводиться мотор D15B2
+0
Можливо й так...але вже пізно- тачка в електрика. Але чому після прориву прокладки в тебе мотор не заводився? І яка ймовірність того шо повело головку?
Хочу купити праворульну машину, щоб руль не мішав.
#853727»22-06-2009 22:11Не заводиться мотор D15B2
+0
От перегрева - скорей большая вероятность, чем маленькая.
Ты видел в разобранном виде стык головы и блока? Там туннели для теплообмена и т.д., при разрыве прокладки в мотор попадает тосол, может масло, и не тогда, когда нужно. Не хватает горючести той смеси, когда мотор холодный. На горячую заводится без проблем, отсюда такие выводы. Но это поверхностно, думаю более точно тебе уже кто-то, кто реально разбирается расскажет, но суть такова примерно.
#853733»22-06-2009 22:18Не заводиться мотор D15B2
+0
Bobbsta:От перегрева - скорей большая вероятность, чем маленькая.
Ты видел в разобранном виде стык головы и блока? Там туннели для теплообмена и т.д., при разрыве прокладки в мотор попадает тосол, может масло, и не тогда, когда нужно. Не хватает горючести той смеси, когда мотор холодный. На горячую заводится без проблем, отсюда такие выводы. Но это поверхностно, думаю более точно тебе уже кто-то, кто реально разбирается расскажет, но суть такова примерно.


Але ж на холодному моторі, тосол не мав би попадати в мотор..рівень в радіаторі не падає....А то при таких піпєцах мав би вже в піддон попасти і вихлопну....
Хочу купити праворульну машину, щоб руль не мішав.
#853737»22-06-2009 22:23Не заводиться мотор D15B2
+0
Попадает при работе мотора, и там остается, с утра пытаешься завести - и не хватает мотору пуки без посторонней помощи спалить то, что есть внутри цилиндров, скажем так.
#854048»23-06-2009 10:53Не заводиться мотор D15B2
+0
при поведенной голове или пробитой прокладке возможные последствия:
1) падение компрессии.
2) попадание тосола в горшки (возможность получения гидра удара.)
3) изменение геометрии ГБЦ и блока в следствии высокой температуры из-за не герметичности охлаждающего тракта.
4) детонация.
5) окончательно добитая система охлаждения.
6) повышенная температура в камере горения, (ужар клапанов, задир цилиндров)
и ты ещё с талкоча её хочешь завести???
просто нет слов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#854077»23-06-2009 11:05Не заводиться мотор D15B2
+0
Павел Владимирович, я выше написал, что это зверский метод диагностики, и чреват проблемами. П.с. насколько я знаю, гидроудар возможен в следствии именно пробоя прокладки, а не, скажем так, усталости, прохудения и т.д.
У меня прокладка и просто секла в одном случае, и была пробита - в другом случае, совершенно разные явления.
При первом - машина ела литр тосола на тыщу км и хуже заводилась, при втором - произошел разрыв прокладки с характерным звуком и резким скачком температуры - жидкости смешались, думаю от гидроудара спасло то, что ковка стоит.
Думаю у человека просто первый случай, и риск что-то добить мал, но это совет просто юзера, и совсем не профессиональный, скорей для общей информации.
#854124»23-06-2009 11:25Не заводиться мотор D15B2
+0
HONDOZAVR:на робочому моторі не можна знімати провода зі свічки....тому то і полетіла котушка.....тепер не знаю шо ше. може датчики може комутатор. хтось колись писав шо їх треба міняти одночасно...блін кипить мозок. Могла вода попасти в паливні магістралі? Може не заводитись через пропалену прокладку? фігня якась.

никогда от таком не слышал на д15б2 моторе... несколько раз проверяли искру, и на рабочем вынимал смотрел... а вот когда мотор укатал, детонацию с точечным перегревом поймал, то машина тож не заводилась нифига... вот... однозначно разбирать и смотреть что там, но я думаю там нифига не в зажигании дело...

Added after 3 minutes:

 HONDOZAVR, тем более если ты перегрев на датчике температуры тосола увидел то представь какая температура в цилиндре могла быть, у меня когда расплавило поршни датчик температуры тосола (абсолютно исправный!) показывал чуть ниже полностью прогретой машины
#858206»27-06-2009 19:54Не заводиться мотор D15B2
+0
Я вже на машинці!!! Почну з електрики: потягнув до електриків. Заклєпали шось там (шо конкретно не сказали)і машина почала заводитись- і на тому лишився задоволений. Попандос - 150 грн. На рахунок прокладки голови: зігнила вона нафіг. Звідси і проблема з перегрівом і з всім іншим, шо пішло накатом.Слава Богу, голову не повело. Дядя Льоня, дякую за оперативну заміну і ремонт моєї хондочки. Отдєлался я лэгким испугом, шо називається. Пильнуйте свої тачки!!!!
Хочу купити праворульну машину, щоб руль не мішав.
#858528»29-06-2009 10:46Не заводиться мотор D15B2
+0
Сними крышку трамблера и смени бегунок. От большой температуры крышка могла потрескатся да и бегунок подустать. Мне вчера помогла замена бегунка. Very Happy
Hola buenos!!

Форум : HONDA СТО - двигатель, топливная система и бортовая электрика