Я забув пароль Зареєструватись

Вся 1ая зона теперь парковка? RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#757213»27-02-2009 15:42Вся 1ая зона теперь парковка?
+0
Паркуюсь возле только что возле "Здоровеньки Були" внизу Лютеранской.
Смотрю парковщик бегает. Раньше не бегал, да и чего ему там бегать - никаких знаков о платной парковке нету..
Пытается помочь мне заехать. Паркуюсь.
Я - "Что, наверное, денег за парковку хотите? Я платить не будут - знака нет".
Он - "ну как хотите".
Я - "А счего вобще платить?"
И тут он рассказывает, что теперь ВСЯ 1ая зона это сплошная парковка, на въездах в 1ую зону висят соответствующие таблички. Вручает буклетик с описанием как платить за парковку, где какие зоны и т.д.
Я - "так, что теперь? Или платить или самому снимать блокиратор, если что?"
Он - "Ну, типа да"
Я - "ну это не проблема".

Пошел, поел, сел и уехал. Блокираторщики не работали.
В буклете написано, что с 1.01.2009 вся первая зона является зоной парковки (определение там более точное, типа улици, тротуары, прикакие-то там территории и т.д.).


Просветите, может я отстал от жизни или не заметил тему..
Это типа теперь везде-везде в 1ой зоне парковщикам можно бабло рубить?
Shock  Shock
А у меня все хорошо.
#757214»27-02-2009 15:44Вся 1ая зона теперь парковка?
+0
ну эвакуаторы ж отменили,надо как-то бабло отбивать!получайте!

Соучастник (1)
#757220»27-02-2009 15:47Вся 1ая зона теперь парковка?
+0
недалекое будущее.. 750 км от Киева.. прикарпатский лес.. одинокая пустая трасса.. остановился, вышел отлить в кусты. Вернулся - на колесах блокиратор. Ибо нефих.
горизонт завален
#757223»27-02-2009 15:49Вся 1ая зона теперь парковка?
+0
http://www.kmv.gov.ua/divinfo.asp?Id=206539

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 11.08.2008 р. N 1141
Київ
Про затвердження схеми місць для платного паркування транспортних засобів у центральній частині м. Києва
Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання Указу Президента "Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху" від 20.11.2007 N 1121/2007, рішення Київської міської ради від 26.09.2002 N 47/207 "Про встановлення Правил благоустрою території, паркування транспортних засобів, тиші в громадських місцях, торгівлі на ринках у м. Києві", з метою створення належних умов для водіїв транспортних засобів для відстою транспортних засобів та на виконання функцій місцевого самоврядування:
1. Затвердити схему місць платного паркування транспортних засобів у центральній частині міста Києва, обмеживши її: пл. Європейською, вул. Трьохсвятительською, вул. Михайлівською, вул. Великою Житомирською, вул. Володимирською, вул. Льва Толстого, пл. Льва Толстого, вул. Червоноармійською, вул. Саксаганського, вул. Еспланадною, вул. Басейною, вул. Шовковичною, вул. Грушевського, пл. Європейською, що додається.
2. Взяти до відома, що дія першої територіальної зони розповсюджується на територію проїзних частин доріг та прилеглих до них територій, окрім місць, де паркування транспортних засобів заборонено відповідно до Правил дорожнього руху.
3. Комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" організувати місця платного паркування транспортних засобів на прибудинкових територіях першої територіальної зони з урахуванням вимог законодавства України та відповідних рішень Київської міської ради.
4. Головному управлінню транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), з метою визначення доцільності існуючих та введення додаткових обмежень щодо зупинки та стоянки транспортних засобів у межах червоних ліній, створити комісію із працівників Головного управління транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), КП "Київтранспарксервіс", КП "Київдорсервіс", Управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві за згодою.
5. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. забезпечити висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Басса Д. Я.
 
Виконуючий
обов'язки голови
А. Голубченко

-close-
Ой, всё

Форум : HONDA Право