Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Платят ли пенсионеры транспортный сбор? RSS

HONDA Теревені

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#729235»27-01-2009 02:59Платят ли пенсионеры транспортный сбор?
+0
Вот у меня бабушке 89 лет, если я на нее поставлю машину на учет, я транспортный сбор должен буду платить, или нет? Там просто мотор больше 7 литров, так я ужасаюсь...

P.S. По поводу возраста не переживайте, бабушка еще многих на форуме тут переживет. А тех, кто мне денег должен, так особенно Neutral
Пися с ноготочек, ведерко и совочек.
#729248»27-01-2009 08:40Платят ли пенсионеры транспортный сбор?
+0
Стаття 4. Пільги щодо податку
    Від сплати податку звільняються:
    а) фізичні особи,  зазначені у пунктах 1 і 2  частини  першої статті 14 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (  796-12  ), статтях 4-11 Закону України "Про статус ветеранів війни,  гарантії їх соціального захисту" ( 3551-12 ),  статтях 6 і 8 Закону України "Про  основні  засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" ( 3721-12 ),  а  також  інваліди незалежно  від  групи  інвалідності (у тому числі діти-інваліди за поданням органів соціального  захисту)  -  щодо  одного  легкового автомобіля (мотоколяски)    з   об'ємом   циліндрів   двигуна   до 2500 куб.  см або одного мотоцикла з об'ємом циліндрів двигуна  до 750   куб.   см   чи  одного  човна  моторного  або  катера  (крім спортивного) з довжиною корпусу до 7,5 м;
    б) фізичні особи,  зазначені у пунктах 3 і 4  частини  першої статті 14 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (  796-12  ), щодо  одного  легкового  автомобіля з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб.  см або одного мотоцикла з об'ємом циліндрів двигуна  до 750   куб.   см   чи  одного  човна  моторного  або  катера  (крім спортивного) з довжиною корпусу до  7,5  м  до  їх  відселення  та протягом  трьох  років  після  переселення  із  зони гарантованого добровільного  відселення  чи  зони  посиленого  радіоекологічного контролю;
    в) на 50 відсотків - громадяни,  у власності яких знаходяться легкові автомобілі (код  8703)  з  об'ємом  циліндрів  двигуна  до 2500 куб.  см,  взяті на облік в Україні до 1990 року включно,  та вантажні автомобілі (код 8704)  з  об'ємом  циліндрів  двигуна  до 6001 куб.  см  до  1990  року  випуску  включно,  -  щодо одного з зазначених автомобілів;
    г) особи,  які  згідно   із   законодавством   є   платниками фіксованого сільськогосподарського податку,  - за трактори колісні (код 8701,  крім сідельних тягачів -  код  8701  02)  та  вантажні автомобілі (код 8704).
    Пільги, визначені цією статтею, не поширюються на транспортні засоби,  які  вперше  реєструються  в   Україні,   крім   легкових автомобілів  для  інвалідів (код 8703) з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб.  см,  що придбані за  рахунок  коштів  державного  чи місцевих  бюджетів та/або безоплатно передані інвалідам відповідно до законодавства України.
    Органи місцевого самоврядування відповідно до їх  повноважень мають  право  приймати  рішення щодо звільнення від сплати податку осіб,  які мають посвідчення водія на право керування транспортним засобом  відповідної  категорії,  щодо одного легкового автомобіля (код 8703) з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб.  см або одного вантажного  автомобіля  (код  8704) з об'ємом циліндрів двигуна до 6001 куб.  см на одну особу, крім транспортних засобів, які вперше реєструються в Україні.
Секрет безопасного вождения: "Представьте, что права вы забыли дома..."
#729251»27-01-2009 08:42Платят ли пенсионеры транспортный сбор?
+0
KOOLER, Антон, на сколько я знаю, инвалиды 1 и 2 группы не платять транспортный збор до 2,0 литров (2,0литра включительно)
Мечта безгранична, жизнь коротка.
#729262»27-01-2009 09:13Платят ли пенсионеры транспортный сбор?
+0
KOOLER, вобщем не проблема!
Нужно стать инвалидом 1/2 группы - это поможет сэкономить кучу времени!

... и без очереди пускать будут!
Кладбища полны незаменимых людей. (c)
#729458»27-01-2009 12:15Платят ли пенсионеры транспортный сбор?
+0
TigerCat:KOOLER, вобщем не проблема!
Нужно стать инвалидом 1/2 группы - это поможет сэкономить кучу времени!

... и без очереди пускать будут!


ты считаешь это удачной шуткой?
#729690»27-01-2009 14:45Платят ли пенсионеры транспортный сбор?
+0
%$^$%^#$^#$%&^#$!(a)#%%$^$%^$%#!(a)%%$^&#$^&%^&*%^&%^

TigerCat:KOOLER, вобщем не проблема!
Нужно стать инвалидом 1/2 группы - это поможет сэкономить кучу времени!

... и без очереди пускать будут!
Пися с ноготочек, ведерко и совочек.
#731926»29-01-2009 15:36Платят ли пенсионеры транспортный сбор?
+0
Льгота до 2500 кубов в данном случае. То есть за 7 литров придётся платить хоть так..хоть как.
Форум- это эстонский чат.

Форум : HONDA Теревені