Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Генератор. RSS

HONDA СТО - технический архив

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#722935»19-01-2009 18:50Генератор.
+0
Привіт!
Лампа заряда аккума на панелі загорілася...Загорілася після того, як я різко повертав наліво (Не в смислі  "пойти на лево"  тук-тук  венера ). Повернув із пробуксовкою...і тут...бздииинь! - загорілася лампа. Я швиденько виключив усе зайве, і доїхав до першого карману, щоб зупинитися і глянути мож ремінь порвався. Зупинився, глянув усе внормі. Завів...лампа не горить. Question . Поїхав далі....проїхав метрів 100, дав чуть більше газу - знову загорілася...знуву усе виключив, і почав шукати де б це стати...не встиг зупинитися - знову потухла. Поїхав далі...загорілася, почала моргати...загорілася і не потухає. Знову виключив усе зайве, і так як додому залишилося не більше 1-2 км. доїхав на аккумі.
Тільки що знову вийшов, завів. погазував шонуйогонах, поганяв по дорозі теж шонуйогонах.....НЕГОРИТЬ!
Думаю:
1. Щітки просять заміни.
2. При різкому повороті із пробуксовкою кинуло із під колес мокру жижу на генератор і поки він не просох зарядки не давав....(цю версію вважаю фантастичною...ала найбільш бажаною!)
3. Десь хренові контакти в електропроводці.
У кого які думки?
#723057»19-01-2009 23:24Генератор.
+0
Если на высоких оборотах лампочка зарядки тухнет - 100% СЧЕТКИ!(просят замены) Embarassed
067-560-98-10
093-567-76-16
Япония - страна камикадзе. Они там ВСЕ ездят по встречной!
#723137»20-01-2009 02:08Генератор.
+0
у мну такое было на преле 87г. на следующий день лампочка не потухла. заменил генератор.
Завтра будет. лучше...
#723371»20-01-2009 11:55Генератор.
+0
Всетаки мабуть таки справдився фантастичний варіант...
Вже день їжджу... не горить  Shock
І це дуже хреново! Бо не єсть гуд, коли щось нормально не працює...і не відомо причини чому вийожується. Я більше по трасі їжджу...і якщо накриється генератор...то на аккумі я навряд чи доїду до міста. Sad  (кину пару аакумів в багажник  Very Happy  Very Happy  Very Happy )....жарт
#723411»20-01-2009 12:29Генератор.
+0
СВАРОГ, В таких случаях генератор кончается обязательно где-то среди поля, далеко от людей и без зоны покрытия твоего мобильного оператора!  Laughing
Едь к нормальному электрику - пусть проверит хотябы состояние генератора (счетки, переломы проводов, реле-регулятор и т.д.).
Куда деваются деньги и откуда берется пыль?
#725038»21-01-2009 20:53Генератор.
+0
СВАРОГ, У мене така фігня була на СА.  Але в мене він періодично пищав,що з нього аж дим йшов. Спочатку думав на ремінь, потім на підшипник, а виявилось, що згоріло 2 з 3-х якихось обмоток(я в цьому не розуміюсь). Я вирішив питання купівлею БУшного.
0679352797

Форум : HONDA СТО - технический архив