Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Всім київським, полтавським та іншим мафіозі. Земля в Полтаві. Компаньони. RSS

HONDA Теревені

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#556692»05-06-2008 22:44Всім київським, полтавським та іншим мафіозі. Земля в Полтаві. Компаньони.
+0
Не писав в виділену тему, щоб її не захаращувати обговоренням.
Написав в Базари для більшої кількості переглядів. Через тиждень попрошу перенести в Побутовку.


Взагалі суть така:
Знайомий знайшов чоловіка, що продає клаптик землі в Полтаві(офіційно - "під", але реально ... ).
Загальна вартість близько 400.000 у.о.
3,5 Га. Це близько трьох десятків ділянок. Ще можна торгуватися, але одна сотка буде коштувати приблизно до 1200 у.о.
Зараз завершується переведення землі в "комерційне використання". Оренда на 99 років з правом викупу.
Він планує його продати десь до кінця літа. По частинах не продає.

Коротенько і взагалі:
Селище "Нижні Млини". В долині біля Ворскли, на березі річки Коломак. Майже там, де Коломак впадає в Ворсклу. Річка чиста, тече майже тільки в полтавській області.

П'ять хвилин машиною до центра Полтави. Особисто перевіряв. :)
Наскільки я знаю - Нижні Млини зараз щось на зразок Кончі-Заспи місцевого маштабу.

Всі комунікації під боком, навіть інтернетовська оптика. Необхідна інфраструктура під прямо боком.
Ділянка виходить прямо до річки.
На карті:
http://maps.google.com/maps/ms?f=q&hl=ru&geocode=&ie=UTF8&t=h&msa=0&ll=49.560337,34.601355&spn=0.009757,0.020084&z=16
в смузі між річкою та трасою. Знизу - Млини, зверху - Полтава, р-н "Левада".
Знайомий зробив фото на місці: http://miprom.com.ua/nn/
Планую невдовзі поїхати особисто подивитись ділянку.


Якщо знайдеться пару десятків бажаючих приватних осіб, або десяток приватних та один-двоє оптових покупців - буде можливість організувати кооператив і доповнити поселення своїми хатинками абощо.
Особисто я планую переїхати туди жити. І ще декілька потенційних "співучасників".
Комусь може бути цікавою хатинка для літнього відпочинку або земля "про запас".
Up to you.

Деталі кооператива або іншого варіанту сукупного придбання ніхто не визначав, якщо збереться достатня кількість бажаючих - тоді разом і вирішимо.

Якщо є що запитати або запропонувати - пишіть.
Може полтавські мафіозі мене в чомусь виправлять.

Прохання не флудити не дивлячись на розділ Embarassed Дякую одразу :)
#556702»05-06-2008 23:22Всім київським, полтавським та іншим мафіозі. Земля в Полтаві. Компаньони.
+0
Дуже цiкаво б було побачити папiрець пiд лупу, а по-друге поцюпати майновий розподiл дiлянок понад рiчкою та на навпаки беручi до уваги вартiсть сотки. Крiм того, чудово б почути вiдгуки полтавськоi хондо-сiм'i
#556720»05-06-2008 23:47Всім київським, полтавським та іншим мафіозі. Земля в Полтаві. Компаньони.
+0
ZebrIK:Дуже цiкаво б було побачити папiрець пiд лупу, а по-друге поцюпати майновий розподiл дiлянок понад рiчкою та на навпаки беручi до уваги вартiсть сотки. Крiм того, чудово б почути вiдгуки полтавськоi хондо-сiм'i

Який саме папірець?
Ще ніхто нічого не розподіляє. Поки є лише цілий шмат землі.
Деталі розподілу і розмежування ділянок - на розсуд ВСІХ, хто збереться брати участь.
Третій пункт і мене вельми цікавить. Спробуємо знайти Блуда та його авторитетну думку і приземлити її на ці сторінки :)

Форум : HONDA Теревені