Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

GPS+КПК. Обсосали до не хочу, але... RSS

HONDA Теревені

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#509050»31-03-2008 14:26GPS+КПК. Обсосали до не хочу, але...
+0
...по "пошуку" порився добре, там не то.

сам зупинився на Нокіа N 95 8gb і Асус П535.

хто юзав ЖПС у Нокіа N 95 8gb??? Продавці не знають Evil or Very Mad а мене саме жпс цікавить

Як він там працює. По ціні девайси обоє-рябоє, а заробляю як і всі - МАЛО :)  брати хочу сьогодні, але на якому зупинитися???
#509069»31-03-2008 14:46GPS+КПК. Обсосали до не хочу, але...
+0
Слушай что я тебе скажу.
У самого Асус П526.
Навигация работает очень хорошо. Натягал откуда нипоподя (интернет тобиш) программ и карт. Одни тормозят, но хорошая детализация, другие быстрые, но в городах не сильно детализированы.
Компромис по картам найти можно.
Самое большое неудобство моего апарата, как и тех, которые ты брать собрался - то, что они совмещены с телефоном.
В общем не удобно на ходу закрепленный на присоске аппарат снимать и отвечать на звонок. Надо пользоваться гарнитурой, или при навигации отключать телефон. В городе это неудобно. После звонка навигация приходит в норму довольно редко. Глючит. Надо бывает пергружать аппарат, а на ходу, сам понимаешь, какое от этого удовольствие.
Вобщем такой мой вывод: хочешь навигацию - бери ее в отдельном аппарате. Я свой Асус наверное буду продавать и брать раздельные устройства.
Мы делили апельсин... Много наших полегло.

Ищу запечатанные аудиокассеты.
#509094»31-03-2008 15:02Re: GPS+КПК. Обсосали до не хочу, але...
+0
А нащо тобі навігація? часто їздиш у відрядженння? Згоден із Liglem, що потрібно окремий девайс, в мене Асус А639 та програма iGo, його можна ще у інших напрямках використовувати, наприклад, відео, ігри, різні допоміжні та службові програми, це карманний комп'ютер! Почитай форуми 4PDA.info та karman-pc.net
Жить-хорошо, а хорошо жить-ещё лучше!
#509095»31-03-2008 15:03GPS+КПК. Обсосали до не хочу, але...
+0
Михайлович, по ціні таки відрізняються Wink

Звертай увагу на розміри екрану ще. Тому що gps-чіпи переважно однакові..
#509143»31-03-2008 15:40GPS+КПК. Обсосали до не хочу, але...
+0
Liglem,JoraKiev,  та здогадуюсь що запарою буде ЖПС+КПК, але хочу нормальний телефон (красівий такий, функціоанальний), але із жпсом, бо дуже нада, і в цяцьки гратися дуже хочу, а окремо ЖПС куплю пізніше (коли затррр...ЖПС у цьому дивайсі)

Але мене цікавить те, чи у нокіа так само запрацює ЖПС як і в асуса (встигатиме за авто?)
tarsan,  Нокіія, є Нокіія Cool

Форум : HONDA Теревені