Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Заміна двигуна к24а3 на к24а акорд СL9 RSS

HONDA СТО - двигатель, топливная система и бортовая электрика

Добавить в Facebook Добавить в Twitter

#1879211»01-03-2020 13:01Заміна двигуна к24а3 на к24а акорд СL9
+0
Доброго дня. Так сталося, що мій двигун (к24а3) вийшов з ладу. Не став заморочуватись з ремонтом тому вирішив замінити на б/у. Знайшов двигун к24а, став як рідний і автомобіль ожив. Прийшов час пересідати на інший автомобіль (звичайно що хонда) тому виставив на продаж свій акорд CL9. Приїхав покупець, подивився авто, машинка сподобалася, зійшлися на ціні і поїхали в сервісний Центр переоформляти. Звичайна процедура ну і вкінці звичайно ж експерт, який після огляду автомобіля заявив, що в я не мав права встановлювати двигун к24а замість к24а3 так як в них різні кіловати і кінські сили, і це вже вважається переобладнання і тому потрібно проходити всю процедуру (починаючи з проведення експертизи мого зламаного двигуна і закінчуючи погодженням Київського НДІ про можливість встановлення двигуна к24а (але я чомусь ніяк не можу зрозуміти невже фахівці в НДІ розумніші за інженерів Хонда, які передбачили можливість встановлення двигуна к24а на акорд CL9) Я не був готовий до розвитку таких подій, через висновок експерта автомобіль не був переоформлений і покупця я втратив. Повернувшись додому і прочитавши керівні документи і технічну документацію зрозумів,що експерт, який мене перевіряв не компетентний у своїй справі. Двигуни к24а і к24а3 передбачені виробником для встановлення на акорди CL9, тому яке ще може бути погодження.
Може в когось була подібна ситуація, підскажіть будь-ласка як себе вести дальше. Я не проти переоформити тех паспорт, щоб в базу внесли новий двигун з новим номером, але я не розумію для чого мені погодження Київського НДІ на встановлення двигуна

#1879212»01-03-2020 14:24Заміна двигуна к24а3 на к24а акорд СL9
+0
Тебя просто хотели поиметь, а ты начал сопротивляться)
Эксперт наверное думал, ему сразу капнет, за решение вопроса на месте, тем более уже всё пройдено, покупашка на месте, осталось только эксперта пройти, вот он и решил подразвести тебя.
Другое дело если свап с 2 на 2.4, то там да, надо узаконить, и то просто в базу вносят, без замены техпаспорта, т.к. в нём номер мотора не указан.
#1879218»02-03-2020 10:24Заміна двигуна к24а3 на к24а акорд СL9
+0
GAO, найти знакомых экспертов. Обычно при МРЕО или сервисных центрах, как их нынче называют экспертов несколько. Найти вменяемого и не охреневшего. Снять с учёта, получить транзитные номера и каждые 3 месяца продлевать транзиты, параллельно выставив на продажу машину. Или обратиться в другой сервисный центр. Если старый эксперт не нужен, то жалобу накатать на него в МВД. НДЕКЦ подчиняется именно МВД, в отличии от судебных, которые подчинены Минюсту.
Форум- это эстонский чат.


Востаннє редаговано: bihta (03-03-2020 07:37), редаговано 2 раз

#1879221»02-03-2020 11:36Заміна двигуна к24а3 на к24а акорд СL9
+0
Дякую за пораду. На рахунок скарги це 100 відсотків буду подавати, бо він ще навіть не соромлячись вказував моєму покупцеві на недоліки по машині, які покупець бачив, ми їх погодили і які на технічний стан автомобіля не впливають, хотів мені збити ціну, хоча я цьому експерту нічого не винен
#1879241»03-03-2020 16:44Заміна двигуна к24а3 на к24а акорд СL9
+0
На ск я знаю- сейчас ни каких транзитов нету- они в прошлом
Если вы уверены в своей провоте- звоните на горячую линию мвс и пусть имеют своего эксперта во все пихательные...
Проще - в другое мрео к другому эксперту
#1879249»04-03-2020 08:24Заміна двигуна к24а3 на к24а акорд СL9
+0
bobb:На ск я знаю- сейчас ни каких транзитов нету- они в прошлом
Если вы уверены в своей провоте- звоните на горячую линию мвс и пусть имеют своего эксперта во все пихательные...
Проще - в другое мрео к другому эксперту

По транзитам, может и так. Давненько я снимал с учёта.
Форум- это эстонский чат.

#1879468»20-03-2020 11:53Заміна двигуна к24а3 на к24а акорд СL9
+0
GAO:На рахунок скарги це 100 відсотків буду подавати


Тільки дарма витратите свій та чужий час. Експерт діяв згідно із Постановою від 7 вересня 1998 р. № 1388 Кабінету міністрів України та інших документів, що зокрема регламентують переобладнання (див. нижче).

П. 37 Переобладнання транспортного засобу, у результаті якого змінюється його повна маса та її розподіл за осями, центр ваги, тип двигуна, його вага і потужність, колісна база чи колісна формула, система гальмового і рульового керування та трансмісії, здійснюється за погодженням з виробниками транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, або з державним підприємством "ДержавтотрансНДІпроект" чи Головним сервісним центром МВС. Зазначене погодження може надаватися тільки після проведення огляду транспортних засобів із дотриманням вимог пункту 15 цього Порядку та надання відповідного акта, засвідченого підписом та скріпленого печаткою адміністратора сервісного центру МВС.

    Перереєстрація транспортного засобу у зв'язку із заміною двигуна проводиться в разі зміни типу двигуна, його ваги, робочого об'єму і потужності. Документи, що підтверджують законність придбання двигуна, не вимагаються.

У відповіді на скаргу отримаєте цю саму цитату. Не стану далі сипати цитататми з документів. Але ще можете вивчити Постанову № 607 КМУ, а також Закон України "Про дорожній рух" ст. 32.

Якщо Ви не проти, то раджу спочатку вивчати законодавство, а потім скаржитися на чиїсь дії.

Форум : HONDA СТО - двигатель, топливная система и бортовая электрика