Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Заміна Радіатора пічки Honda CR-V 2008 RSS

HONDA СТО - двигатель, топливная система и бортовая электрика

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1879406»16-03-2020 09:31Заміна Радіатора пічки Honda CR-V 2008
+0
Доброго дня. Може комусь допоможе така інформація: щось пошуком не вдалося знайти відповідної теми, тому виставлю тут. Потекла пічка після капіталки двигуна. Натекло десь 2 л тосолу в салон. Готувався до зйому торпедо, але знайшов інфу на російському форумі, що можна зняти без розбору торпеди. от сам процес:


Забув на відео додати, що потрібно ще зняти педаль газу -там  2 гайки на 14.
Тепер питання, чи хтось ставив замінники, якщо так то які? З якого матеріалу вони зроблені? Тому-що для того, щоб поставити радіатор на місце - потрібно запхати радіатор без трубок, а трубки приєднувати окремо у вже встановлений радіатор, інакше - ніяк.

Народ допоможіть з проблемою, машина стоїть, карантин ввели, їжджу в громадському транспорті, а в хаті мала дитина....
#1879409»16-03-2020 12:08Заміна Радіатора пічки Honda CR-V 2008
+0
Похожая проблема была у меня на Опель Зафира. Потекли резиновые колечки на патрубках которые входят в печку.
Замена колечек помогает в среднем на пол года. Вышел из ситуации ввариванием аргоном, штуцеров на радиатор печки. Немного укоротил подводящие аллюминевые патрубки, и соединил их с печкой при помощи коротких шлангочек с хомутами.
Думаю и в вашем случае будут проблемы с обвальцовкой...
#1879410»16-03-2020 12:21Заміна Радіатора пічки Honda CR-V 2008
+0
Валера1:Похожая проблема была у меня на Опель Зафира. Потекли резиновые колечки на патрубках которые входят в печку.
Замена колечек помогает в среднем на пол года. Вышел из ситуации ввариванием аргоном, штуцеров на радиатор печки. Немного укоротил подводящие аллюминевые патрубки, и соединил их с печкой при помощи коротких шлангочек с хомутами.
Думаю и в вашем случае будут проблемы с обвальцовкой...


А на Зафірі була оригінальна пічка чи замінник? і якщо замінник то якої фірми?
#1879412»16-03-2020 13:11Заміна Радіатора пічки Honda CR-V 2008
+0
Був оригiнал.

Форум : HONDA СТО - двигатель, топливная система и бортовая электрика