Я забув пароль Зареєструватись

Безпроблемна офіційна Mazda CX-7, 2.5 л. атмо, 2012, 68 т. км RSS

HONDA Автопродажа. Архив.

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1874552»14-05-2019 10:37Безпроблемна офіційна Mazda CX-7, 2.5 л. атмо, 2012, 68 т. км
+0
Продаю свою Mazda CX-7. НЕ ТУРБО!

1. ВИН- JMZER19L700251587
2. Год выпуска 2012, в експлуатації з вересня
3. Пробег 68 тис.
4. Тип КПП АКПП
5. Стоимость, то есть цена $12900
6. ****

Ця машина з атмосферним двигуном 2,5 л БЕЗ турбіни. Передній привід. Це рідка комплектація, продавалася в Україні усього півроку. Перевага цієї машини - менший розхід палива (реальний: 13-14 Київ, 9-10 траса) і надійність підвіски у порівнянні з турбованою повнопривідною версією. Власне через це я її і купив, бо дизайн подобався, а розхід і ненадійність турби зупиняли.

Двигун 2,5 не надсучасний, зате не придушений еко нормами, не форсований і, тому, надійний. На двох офіційних СТО мені казали, що ці двигуни безпроблемні.
Знаю, що нього ставлять ГБО. Я не ставив, бо я за рік 10 тис виїжджаю – нема сенсу. Але хто їздить багато – є ефективне рішення.

Машина куплена у офіціала ВіДі на Кільцевій, Київ. Там же і обслуговувалася. Власне з обслуговування було ТО і заміна ламп в фарах. Останнє ТО зробив 5 травня. Є акт і сервісна книга. Реально нічого не ламається. І з її пробігом не повинно. З/ч і розхідні брав або в офіціалів, або, коли був час і натхнення, замовляв оригінальні в мафіозі Артема (до слова, дуже його рекомендую).

В ДТП не була. Є природні для віку незначні подряпини і шрами. Я люблю її такою.) Все розкажу-покажу. Без неприємних сюрпризів. Салон тканинний, світлий. Досить чистий навіть на дивані, де з народження їздили двоє дітей. )

За що мені особисто подобається це авто - за практичність сімейного кросоверу і не втрачену при цьому драйвовість. На ній приємно їздити активно. CX-7 дуже круто рулиться. Як правило, в такого класі машинах доводиться поступатися – або комфортом, або драйвом.

Комплектація стокова. Є все необхідне, включно з круїзом і задньою камерою. Мені бракує хіба що сучаснішої мільтимедійки, щоб ловила телефон. Але це теж, за бажання, вирішується. Доставив у Вови Інсталятора хороший імобілайзер SkyBrake.

Нова машина під завдатком. Тому, продаж буде швидким – до кінця травня. У мене є пропозиція від трейдіну. Але авто класне, і я буду радий, якщо вона попаде в хороші руки кінцевого покупця. Попередня моя Хонда продалася тут, і власник мені дякував через рік їзди. За цю Мазду мені теж не соромно.

На ріа 50+ фото: https://auto.ria.com/auto_mazda_cx_7_24297808.html
Там контакти і ціна посередника. З ним можна фахово поспілкуватися про ціни на світових ринках і кращі варіанти. ) З реальним інтересом – до мене, але бажано повідомлення в будь-який месенджер чи смс. Я передзвоню.

P.S. Якщо хтось на Маздаклубі зареєстрований, перепостіть, якщо не складно, і не забороняють їх правила. Буду вдячний.
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#1874559»14-05-2019 15:03Безпроблемна офіційна Mazda CX-7, 2.5 л. атмо, 2012, 68 т. км
+0
У мене є пропозиція від трейдіну. Але авто класне, і я буду радий, якщо вона попаде в хороші руки кінцевого покупця.


Так запропонуюте кінцевому покупцю ціну трейдіну Very Happy  Чи всетаки важливіша сумма аніж руки?
#1874560»17-05-2019 17:05Безпроблемна офіційна Mazda CX-7, 2.5 л. атмо, 2012, 68 т. км
+0
Дякую за пораду. Ви кінцевий покупець?

Added after 73 hours 24 minutes:

Машина продана. Видаліть, будь ласка, тему. І окреме прохання: потріть, будь ласка, мобільний. Дякую!
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)

Форум : HONDA Автопродажа. Архив.