Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Кондиционер цивик 4D RSS

HONDA СТО - двигатель, топливная система и бортовая электрика

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1863359»06-03-2018 14:32Кондиционер цивик 4D
+0
Добрый день!
Купил цивика 2008 г. и при замене масла столкнулся с проблемой. Мастер сняв защиту обнаружил электромагнитный диск с компрессора, сказали что ремонту не подлежит, так как отломано крепление (заклинил) необходима замена компрессора.
Стою перед выбором, купить б/у оригинал за 150 $., либо новый фирм luzar - 215 $, Nissens - 286$,
Cargo 263$, nrf 248$, Van Wezel 207$.
Знающие подскажите, что поставить?
#1863360»06-03-2018 14:46Кондиционер цивик 4D
+0
фото бы. может надо э/м муфту кондиционера поменять с подшипником (в сборе идет) - это все же не компрессор весь!
в общем, диагностировать надо все, а потом приговор ставить.
у меня он пока тоже не включался. год проездил. летом люк спасал. так мне электрик э/м муфту приговорил - пока не чинил - жду тепла, чтоб норм проверить.
#1863361»06-03-2018 14:57Кондиционер цивик 4D
+0
Я его не снимал, фоток нет ((, но на двух сто вынесли приговор - замена компрессора, а новый оригинал стоит 1280 у.е, жирно как-то.
#1863363»06-03-2018 15:52Кондиционер цивик 4D
+0
ставить бу и не париться
#1863364»06-03-2018 15:53Кондиционер цивик 4D
+0
купить с разборки
#1867994»27-07-2018 08:51Кондиционер цивик 4D
+0
Всім доброго дня!
Допоможіть, будь-ласка, порадою - що робити і куди бігти з кондиціонером.

Минулого року на початку поїздки в Запоріжжя на бориспільській трасі на високих обертах двигуна перестав працювати кондиціонер. По приїзду кондиціонер полагодили місцеві майстри, пояснивши, що десь там був обрив, вони його запаяли, ну і дозаправили фреоном. Працював нормально, але в районі компресора з'явився нехарактерний "сухий" звук.
Цього року така сама історія - на початку поїздки на бориспільській трасі на високих обертах двигуна перестав працювати кондиціонер. Поїхав до іншого місцевого майстра, Діагноз: електромагнітна муфта під заміну. Також сказав, що у мене зрізаний пристрій теплового захисту компресора (знаходиться біля самого компресора) і тупо запаяні дроти.  Каже, що муфта не ремонтується, лише під заміну, а пристрій теплового захисту не продається окремо, лише в зборі з компресором.
Пошарився по інтернету: муфту багато хто ремонтує (знімається ізоляція та запаюється дріт замість запобіжника), а пристрій теплового захисту успішно продається окремо від компресора.
Показав іншому майстру (не спец по кондиціонерам, але довіряю йому на 100%): муфта не працює (заміна або ремонт), пристрій можна поставити і підшипник шкиву компресору під заміну (він і хрустить).

1. Що робити з муфтою? Ремонтувати чи краще під заміну на оригінал?
2. Яким майстрам-кондиціонерщикам в Києві чи Запоріжжі можна довіряти, щоб і ціна була адекватна і робили нормально?
3. Чому муфта вилітає вже другий раз і саме на високих обертах? Які превентивні заходи зробити?

Заздалегідь вдячний за поради!
#1867999»27-07-2018 10:51Кондиционер цивик 4D
+0
Добрый день!
У меня была похожая ситуация, решил заменить полностью компрессор, поставил НРФ - обошелся не много дороже чем с разборки б/у, примерно 5700 грн + замена и заправка. Езжу 4 месяца, пока нареканий нет.
#1868000»27-07-2018 11:05Кондиционер цивик 4D
+0
Jafar:Добрый день!
У меня была похожая ситуация, решил заменить полностью компрессор, поставил НРФ - обошелся не много дороже чем с разборки б/у, примерно 5700 грн + замена и заправка. Езжу 4 месяца, пока нареканий нет.

А навіщо так кардинально? Компресор сам наче в нормі.
#1868024»30-07-2018 10:34Кондиционер цивик 4D
+0
VadosLPMU:
Jafar:Добрый день!
У меня была похожая ситуация, решил заменить полностью компрессор, поставил НРФ - обошелся не много дороже чем с разборки б/у, примерно 5700 грн + замена и заправка. Езжу 4 месяца, пока нареканий нет.

А навіщо так кардинально? Компресор сам наче в нормі.



Прикинул стоимости ремонта ( снять/поставить, заменить резиночки и т.д - дешевле полностью заменить.

Форум : HONDA СТО - двигатель, топливная система и бортовая электрика