Я забув пароль Зареєструватись

Податок на нерухомість - платити чи ні? RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1856632»24-10-2017 10:23Податок на нерухомість - платити чи ні?
+0
Друзі тижюристи, хто спеціалізується в нерухомості.

Отримав від ДФС листа з платіжним дорученням на сплату податку на нерухомість (відмінної від земельної ділянки) за 2016 рік. Написано, що сплатити протягом 60 днів.

Питання: що це за хня? ЇЇ дійсно треба платити чи то тимчасові "пакращення"?

Як казала Дай_5 - не поспішайте платити нові податки. Мені така філософія подобається, але не доводячи до "ухилення від сплати податків".

Дякую!
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1856633»24-10-2017 10:36Податок на нерухомість - платити чи ні?
+0
Якщо мені не зраджує памьять цьому податку вже роки 2 а то і 3 вже є.
#1856634»24-10-2017 10:45Податок на нерухомість - платити чи ні?
+0
Если основания для начисления есть, то платить.
#1856635»24-10-2017 10:47Податок на нерухомість - платити чи ні?
+0
Alex Brit,

так і я пам"ятаю, що його обговорювали. Але: а) до чого тут я? б) чому раніше не отримував аналогічних? Матеріально-технічна нерухома база не змінювалась кілька років.

Added after 57 seconds:

Saso:Если основания для начисления есть, то платить.


Ясно, дякую. Пішов читати деталі, як розраховується і що є базою для нарахування.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1856636»24-10-2017 10:52Податок на нерухомість - платити чи ні?
+0
Студент, якщо не помиляюсь - це місцевий податок.
Наче було рішеня Київради, щодо незастосування. Точно не можу сказати, бо там ногу можна зламати по лімітам і їх визначенням за сумами.
Зачекай з місяць, думаю багато кому прийде і ситуація стане зрозуміліша.
#1856639»24-10-2017 11:12Податок на нерухомість - платити чи ні?
+0
Студент, В мене була подібна ситуація але я вже не пам’ятаю коли точно) Я тоді просто сходив в податкову знайшов інспектора по землі для фізичних осіб, було діло також в восени. Ніяких черг зайшов сказав свій код, відкрили базу подивились, виявилося що вони там щось переплутали і все )
Так що перед тим як платити бо в разі помилки будеш довго вертати ті кошти, це ж бюджет, сходи якщо маєш час та дізнайся.
#1856647»24-10-2017 12:46Податок на нерухомість - платити чи ні?
+0
Почитать можно тут http://sfs.gov.ua/nk/rozdil-xii--mistsevi-podatki-i/  266.4. Пільги із сплати податку

Если есть превышение льготы - значит будет налог.

266.4.1. База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи - платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

Форум : HONDA Право