Я забув пароль Зареєструватись

Как оформить наёмного работника на неполную занятость? Варианты? Консультацию оплачу. RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1842466»23-02-2017 13:04Как оформить наёмного работника на неполную занятость? Варианты? Консультацию оплачу.
+0
Как правильно, официально и по новому законодательству оформить наёмного работника который будет работать как подменный до 10 дней вмесяц,чтобы меньше платить  всех текущих налогов? Какие возможны варианты кроме 704 и 3200+ налоги за 10 дней работы и возможны ли вообще? Если возможно,, то как зто будет выглядеть и какие будут текущие ежемесячные или там квартальные - годовые выплаты (налоги,расходы). ФЛП 2-я группа. Всем отозвавшимся Спасибо за ранее. Подробную консультацию если нужно  оплачу.
#1847800»20-05-2017 11:32Как оформить наёмного работника на неполную занятость? Варианты? Консультацию оплачу.
+0
че то никто даже отвечать не хочет. На юридическом форуме не пробовали спросить? Или своего бухгалтера?
#1847805»20-05-2017 14:11Как оформить наёмного работника на неполную занятость? Варианты? Консультацию оплачу.
+0
Так там же все дуже просто

1) Підприємці, як і раніше, можуть оформляти трудові відносини з працівниками на умовах ннеповного робочого часу.

2) У разі праці на умовах неповного робочого часу мінімальна зарплата виплачується пропорційно виконаній нормі праці.

3) Про податкову пільгу

         Отже, якщо розмір мінімальної зарплати 3 200 грн застосовувати ПСП можливо   тільки до доходів, які менші від установленого порогу 2 240 грн. А такий розмір доходу можливий тільки в працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу.

4) Але Головне
 
   Якщо база нарахування ЄСВ менша від розміру мінімальної зарплати, запровадженої законом на місяць, за який отримано дохід, сума ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної зарплати, запровадженої законом на місяць, за який отримано дохід, і ставки ЄСВ.
   
Якщо це питання для Вас ще нагальне можу на прикладі так сказати на пальцях Вам все пояснити, а може Ви вже зрозуміли ціну питання та економію яку вона може принести.

Форум : HONDA Право