Я забув пароль Зареєструватись

Продам роутер totolink a2004ns RSS

HONDA Барахолка - Продам / Отдам

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1835581»19-11-2016 22:52Продам роутер totolink a2004ns
+0

Продам новий 2-х діапазонний роутер totolink a2004ns. Купляв для себе, але знайшов цікавішу модель, тому цей продаю. У використанні менше тижня. Все працює ідеально. Сигнал wi-fi стабільний у 2-х діапазонах. Повністю покриває 3-х кімнатну квартиру.

Опис на оф. Сайті: http://www.totolink.net/sub/product/detail.asp?product_num=100110

Оскільки роутер прийшов з англійським адаптером, я самостійно переробив його під український. Комплект повний, коробка, кабель, блок живлення, документація.

Ціна 1100 грн.

Почетный Волонтер (1)
#1835609»20-11-2016 10:34Re: Продам роутер totolink a2004ns
+0
Feni4ka:Оскільки роутер прийшов з англійським адаптером, я самостійно переробив його під український

А що саме перероблялось? Трішки не зрозуміло.
Якщо є час та натхнення, напишіть.
Дякую.
#1835610»21-11-2016 22:00Продам роутер totolink a2004ns
+0
mpa:
Feni4ka:Оскільки роутер прийшов з англійським адаптером, я самостійно переробив його під український

А що саме перероблялось? Трішки не зрозуміло.
Якщо є час та натхнення, напишіть.
Дякую.

Оскільки роутер прийшов вечером, такого перехідника у мене не було, а їхати купляти було лінь, вирішив трохи доробити штатний.


Один контакт зрізав, один виламав, і в дирку просунув звичайний кабель. Всередині контакти припаяні і одіті в термоусадку.

Added after 35 hours 13 minutes:

Терміново. Віддам за 1000 грн. Роутер дійсно новий, можу скинути фотки підтвердження трекінгу з китаю. Прошивка англійська. Собі беру трохи крутішу модель, тому цей не пригодиться.  Very Happy

Форум : HONDA Барахолка - Продам / Отдам