Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

1551, клоуны.... RSS

HONDA Теревені

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1834455»08-11-2016 12:511551, клоуны....
+0
вся суть работы службы 1551 в одной картинке....  
это мрак.....
6a99e26a003e6c1d3976cec0c7d3b597.jpg


Лошадиные силы продают автомобиль, а крутящий момент выигрывает гонки
#1834458»08-11-2016 13:021551, клоуны....
+0
Androll, Прогонюк - прогнал  Laughing  Laughing  Laughing
И вроде все достаточно п..дато, но всё равно какая-то х..ня!
(095)424-05-21
#1834461»08-11-2016 13:101551, клоуны....
+2
Androll, суть цієї картинки значно ширше, ніж конкретна служба 1551 з директором прогонюком. Це про комунальну власність і безвідповідальність без власника.
Підїзд ваш, і нікого крім вас ця історія об'єктивно не цікавить. Діти, до слова, теж мешканців підїзду, а не прогонюківські. тьфу х3.
Тому, якщо про загрозу для дітей було написно щиро, а не для "красного слівця", то скидаєтеся, ремонтуєте, фіксуєте витрати а потім стягуєте з винуватиці (або не стягуєте). Я, чесно кажучи, здивований, як під таким ризиком можна 11 місяців жити. Shock Це якщо правда все настільки серйозно.
Ось, зокрема, для таких випадків і потрібні ОСББ.
#sad but true
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#1834468»08-11-2016 13:351551, клоуны....
+0
must(a)ng:Androll, суть цієї картинки значно ширше, ніж конкретна служба 1551 з директором прогонюком. Це про комунальну власність і безвідповідальність без власника.
Підїзд ваш, і нікого крім вас ця історія об'єктивно не цікавить. Діти, до слова, теж мешканців підїзду, а не прогонюківські. тьфу х3.
Тому, якщо про загрозу для дітей було написно щиро, а не для "красного слівця", то скидаєтеся, ремонтуєте, фіксуєте витрати а потім стягуєте з винуватиці (або не стягуєте). Я, чесно кажучи, здивований, як під таким ризиком можна 11 місяців жити. Shock Це якщо правда все настільки серйозно.
Ось, зокрема, для таких випадків і потрібні ОСББ.
#sad but true


Я не знаю как разорватся.
работа+ремонт в квартире еще и ОСББ создавать?
Перекрикивая бабушек, коих в доме явное большинство.
а еще ребеноку помочь уроки, сходить с ним на кружки... родителям со стройкой....  
когда этим всем заниматся и где найти на все это время?!
Лошадиные силы продают автомобиль, а крутящий момент выигрывает гонки
#1834471»08-11-2016 13:531551, клоуны....
+1
Androll, уяви, у прогонюка приблизно такий самий розклад з кружками, батьками і т.д. :) Тільки у нього під'їзд не загрожує навернутися на голову.
Сорі, але думаю, конструктивну складову ти і сам знаєш. Просто вона тобі не подобається.
Співчуваю.
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#1834474»08-11-2016 14:071551, клоуны....
+0
Они неплохо реагируют и пытаются решать проблемы, чаще всего так было)
Если звонить и задалбывать, то вроде пытаются шото делать Very Happy
#1834477»08-11-2016 14:191551, клоуны....
+0
must(a)ng:Androll, уяви, у прогонюка приблизно такий самий розклад з кружками, батьками і т.д. :) Тільки у нього під'їзд не загрожує навернутися на голову.
Сорі, але думаю, конструктивну складову ти і сам знаєш. Просто вона тобі не подобається.
Співчуваю.


есть одно отличие - заниматся моими проблемами (вернее проблемами моего дома) - его работа. с 9.00 до 18.00.....

работу нужно делать либо хорошо, либо увольняться.
Лошадиные силы продают автомобиль, а крутящий момент выигрывает гонки
#1834479»08-11-2016 14:251551, клоуны....
+0
Androll, уже проверено на себе,служба кусок говна!!! У нас в доме задержали отопление на 2 недели! Звонили в эту службу каждый день и они постоянно отвечали,что отопление у нас есть Laughing  Пока не приехали с Нового канала "Абзац" ничего не решалось,зато после посещения журналистов руководства отопление включили через пару часов Rolling Eyes Так что телевидение вам в помощь,они любят такие сюжеты!
Хоти пока живешь и живи пока хочется  -о67-927-94-Зшесть
#1834480»08-11-2016 14:311551, клоуны....
+0
Androll,  думаю банально просто виконавець з адресами натупив. Таке буває, шаблон відповіді був, не всюди адресу виправили.
must(a)ng, в старих будинках, до 100 квартир до ОСББ дуже далеко.
Контингент, у кожного своя правда, конструктиву мінімум, актив - ті що сидять в дворі і споглядають на чому сусід приїхав, а якщо буде ОСББ він буде в ньому (бабульки знають цього хорошого хлопця) і буде так само сидіти в дворі нічого не роблячи, але начальник і при зп.

Added after 1 minutes:

Напиши повторно, тільки вкажи що відповідь надано не вірно
#1834481»08-11-2016 14:421551, клоуны....
+0
Vaho:Androll,  думаю банально просто виконавець з адресами натупив. Таке буває, шаблон відповіді був, не всюди адресу виправили.
must(a)ng, в старих будинках, до 100 квартир до ОСББ дуже далеко.
Контингент, у кожного своя правда, конструктиву мінімум, актив - ті що сидять в дворі і споглядають на чому сусід приїхав, а якщо буде ОСББ він буде в ньому (бабульки знають цього хорошого хлопця) і буде так само сидіти в дворі нічого не роблячи, але начальник і при зп.

Added after 1 minutes:

Напиши повторно, тільки вкажи що відповідь надано не вірно


ага - с адресом и проблемой напутал. а так все нормально.   Laughing  Laughing
Лошадиные силы продают автомобиль, а крутящий момент выигрывает гонки
#1834485»08-11-2016 15:191551, клоуны....
+0
У нас отопления (на сегоня 08.11.2016) все еще нет.
В 1551 в ответ на обращение написали письмо в наш ЖЕК вот такого текста:
До КБУ «Контактний центр м. Києва» надійшло звернення _________ щодо підключення до опалення офісні приміщення.
Враховуючи, що житловий будинок по вулиці Раїси Окіпної 4-Б знаходиться на обслуговуванні КП «Житло-сервіс», прошу розглянути дане звернення та вжити відповідні заходи.
За результатами проведеної роботи інформувати заявника та в копії Дніпровську районну в місті Києві державну адміністрацію.
Додаток: 1арк. в 1 прим.

З повагою
Начальник Н. Косар
Кобець 292 51 36

После этого заявка в 1551 переведена в состояние "Выполнена" с обьяснением "Роз`яснено по суті порушеного питання" и все. Пока не отопления, не ответа. :)

Фантастически полезная служба, ребята не зря получают свою зарплату.
Жил человек полнеющий. А так вообще вполне еще.
#1834488»08-11-2016 15:441551, клоуны....
+0
Androll:
Vaho:Androll,  думаю банально просто виконавець з адресами натупив. Таке буває, шаблон відповіді був, не всюди адресу виправили.
must(a)ng, в старих будинках, до 100 квартир до ОСББ дуже далеко.
Контингент, у кожного своя правда, конструктиву мінімум, актив - ті що сидять в дворі і споглядають на чому сусід приїхав, а якщо буде ОСББ він буде в ньому (бабульки знають цього хорошого хлопця) і буде так само сидіти в дворі нічого не роблячи, але начальник і при зп.

Added after 1 minutes:

Напиши повторно, тільки вкажи що відповідь надано не вірно


ага - с адресом и проблемой напутал. а так все нормально.   Laughing  Laughing


Laughing  Laughing  це тобі тільки навіс під'їзду)) А їм треба все ремонтувати)) "Шо за полумєри"))
#1834506»08-11-2016 17:221551, клоуны....
+0
писать надо шире, и чаще. Я когда то с ЖЭКом воевал по поводу водостоков - воронки отходили. Тоже рассказывали что денег нет, мастеров нет и т.д. После кляуза в архитектурный надзор, санэпидемстанцию, райисполком и еще в несколько инстанций. В общем они не воронки, они все водостоки в доме поменяли.

Форум : HONDA Теревені