Я забув пароль Зареєструватись

Указание цен в валюте. RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1790472»22-10-2015 15:05Указание цен в валюте.
+0
Всем привет. Подскажите, есть провайдер, на сайте которого стоит цена за подключение в уе. Сноски на на курс нбу, или межбанковский и тд. Можно ли куда-то пожаловаться? Как сделать доказательную базу? Хочется немного нервы потрепать...
+38-О5О-872-О4-31 Олег Алымов
#1790478»22-10-2015 15:18Указание цен в валюте.
+0
Стаття 524 Цивільного кодексу України: Валюта зобов'язання

1. Зобов'язання має бути виражене у грошовій одиниці України - гривні.
2. Сторони можуть визначити грошовий еквівалент зобов'язання в іноземній валюті.

Стаття 189 Господарського кодексу України: Ціна у господарських зобов'язаннях

2. Ціна є істотною умовою господарського договору. Ціна зазначається в договорі у гривнях. Ціни у зовнішньоекономічних договорах (контрактах) можуть визначатися в іноземній валюті за згодою сторін.

Стаття 533 Цивільного кодексу України: Валюта виконання грошового зобов'язання

1. Грошове зобов'язання має бути виконане у гривнях.

2. Якщо у зобов'язанні визначено грошовий еквівалент в іноземній валюті, сума, що підлягає сплаті у гривнях, визначається за офіційним курсом відповідної валюти на день платежу, якщо інший порядок її визначення не встановлений договором або законом чи іншим нормативно-правовим актом.

Стаття 198 Господарського кодексу України: Виконання грошових зобов'язань

1. Платежі за грошовими зобов'язаннями, що виникають у господарських відносинах, здійснюються у безготівковій формі або готівкою через установи банків, якщо інше не встановлено законом.

2. Грошові зобов'язання учасників господарських відносин повинні бути виражені і підлягають оплаті у гривнях. Грошові зобов'язання можуть бути виражені в іноземній валюті лише у випадках, якщо суб'єкти господарювання мають право проводити розрахунки між собою в іноземній валюті відповідно до законодавства. Виконання зобов'язань, виражених в іноземній валюті, здійснюється відповідно до закону.

Соотв., нужно ставить в грн. и рядом можно ставить в валюте.

Обрати внимание, что для физ.лиц - гражданский, для субъектов хозяйтсования - соотв. хозяйственный кодекс.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1790485»22-10-2015 15:49Указание цен в валюте.
+0
тоесть, в случае если цена указана на сайте, это роли не играет? http://lan4ever.net.ua/tariff-vasilkovskiy-raion
+38-О5О-872-О4-31 Олег Алымов
#1790489»22-10-2015 16:25Указание цен в валюте.
+0
Kawalot,

там одно упоминание валюты. Фактически, должны изложить в грн. Но не уверен, что я бы парился таким )
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»

Форум : HONDA Право