Я забув пароль Зареєструватись

14 дней на возврат RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1623713»19-12-2013 21:1414 дней на возврат
+0
Скажите, а если я купил мультиварку, приготовил в ней одно блюдо и она сломалась, я должен идти в сервисный центр на ремонт или воспользоваться 14-ми днями и вернуть обратно деньги в магазине?
Плохая примета - ехать ночью.... в багажнике... в лес
#1623714»19-12-2013 21:1614 дней на возврат
+0
watt,

Ремонт.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»

#1623786»19-12-2013 23:2414 дней на возврат
+0
Только через сервис. Все по закону: там написано, что можно вернуть в течении 14 дней без разговоров только полностью работоспособную технику... Более-того, если технически сложное устройство, то только через сервис, т.к. 100% работоспособность даже продавец не сможет оценить.
#1624072»20-12-2013 14:0614 дней на возврат
+0
Возврат возможен при условии если техника не использовалась...
Я не Tolstiy я ХУ..ЕЮ :)
После Страшного Суда, можно обратиться в Страшный Апелляционный Суд...
#1624081»20-12-2013 14:1414 дней на возврат
+0
купил обогреватель. сломался через 4 дня. вернул в Розетку с описанием что сломался. без проблем. за 5 мин.
еще когда то возвращал переставший работать меньше чем через 14 дней муз.центр-без проблем. на 14-день причем.

#1624087»20-12-2013 14:2114 дней на возврат
+0
Саша, техника технике рознь =)
o67 56З 2! 45
#1624097»20-12-2013 14:3614 дней на возврат
+0
CRZ:Саша, техника технике рознь =)

верно.надо было 3-4 раза в магазине еду приготовить,а уж потом оформлять покупку)))). производитель пусть делает ел.технику с проводками,которіе плавятся через пару часов работы!но не раньше!,а покупатель пусть сидит без техники и денег, и ездит в сервисный центр?
к счастью защита потребителей так не работает. пускай магазин чинит,а потом я ее еще раз куплю.
WATT: мой пароварку и возвращай без всякого угрызения совести!)
#1624105»20-12-2013 14:4614 дней на возврат
+0
Саша:
CRZ:Саша, техника технике рознь =)

верно.надо было 3-4 раза в магазине еду приготовить,а уж потом оформлять покупку)))). производитель пусть делает ел.технику с проводками,которіе плавятся через пару часов работы!но не раньше!,а покупатель пусть сидит без техники и денег, и ездит в сервисный центр?
к счастью защита потребителей так не работает. пускай магазин чинит,а потом я ее еще раз куплю.
WATT: мой пароварку и возвращай без всякого угрызения совести!)


Просьба умерить пыл и писать в ветке ПРАВО по делу. Это не БАЗАРЫ. Предупреждение.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне

#1624132»20-12-2013 15:4614 дней на возврат
+0
Neputin, приносим извинения. Возможно получу клизму, но все же ответа на вопрос не прозвучало.

На сколько я знаю, то возврату подлежит любой товар (если он не входит в список тех, которые не возвращаются продавцу, список нужно поискать).

Чтобы не копипастить - ссылка:
http://vprave.kiev.ua/useful/statyi/statyi-vozvrat-tovara.html
o67 56З 2! 45
#1624140»20-12-2013 16:0114 дней на возврат
+0
На практиці, повернути ГРОШІ можна протягом 14 днів, якщо зберігся товарний вигляд виробу (у т.ч. упакування), а у разі поломки - ця поломка не з вини покупця. Якщо у магазині виникають сумніви щодо не вини покупця, то у такому випадку їм потрібна довідка із СЦ. СЦ перевіряє товар, і якщо встановлюють факт поломки через "брак" то покупцю видають довідку (товар залишається в СЦ), на підставі якої магазин повертає гроші покупцю (або рівноцінний товар)

#1624144»20-12-2013 16:1914 дней на возврат
+0
Михайлович, подытожу: чек из магазина, товар в упаковке, если таковая была, паспорт.
o67 56З 2! 45
#1624259»20-12-2013 20:2114 дней на возврат
+0
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про захист прав споживачів

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості
1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.
2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.
3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне

Форум : HONDA Право