Я забув пароль Зареєструватись

Развод и алименты RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1552277»30-05-2013 10:56Развод и алименты
+0
Камрады, подскажите плиз по ситуации:

М и Ж развелись, есть несовершеннолетний ребенок. По суду присудили алименты. После суда М и Ж договорились, что алименты не нужны. Как это оформить правильно, чтобы Ж через 10 лет не пришла за N-ой суммой якобы "неуплаченных" алиментов?

Спасибо.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1552295»30-05-2013 11:21Развод и алименты
+0
Студент, наприклад
     3. Сторони  мають  право  укласти мирову угоду про закінчення
виконавчого  провадження,   яка   визнається   судом,
#1552298»30-05-2013 11:24Развод и алименты
+0
Yeti:Студент, наприклад
     3. Сторони  мають  право  укласти мирову угоду про закінчення
виконавчого  провадження,   яка   визнається   судом,


а как она легализируется - через суд? И там может быть отказ Ж от алиментов?
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1552317»30-05-2013 11:52Развод и алименты
+0
Студент, оговорить условия. Засвидетельствовать нотариально в виде договора.
Нам рекомендовала так сделать судья при разводе с женой.
Исходные условия те же. Я платил и готов был платить четкую сумму, при этом не занижая размер.
Если папа не хочет лишиться отцовства, как неплательщик алиментов, то в договоре указывается причина отказа от алиментов, как всем известно это может быть имущество.
Как вариант можно в судебном порядке, оговорить условия. Сам же папа подает в суд, в иске прописать "вимоги", жена поддержит, если все договорено.
Я плачу в судебном порядке установленную фиксированную сумму.
Если маленькие карлики отбрасывают длинные тени, значит, вы живете при закате Империи.
#1552350»30-05-2013 12:55Развод и алименты
+0
Студент, мировое в суд подайте и все....
как вариант для надежности к мировому прикрепить еще и нотариально заверенное соглашение которое прописывается в мировой и является ее основой...
Я не Tolstiy я ХУ..ЕЮ :)
После Страшного Суда, можно обратиться в Страшный Апелляционный Суд...
#1552371»30-05-2013 13:28Развод и алименты
+0
Понял, спасибо.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1552863»31-05-2013 18:32Re: Развод и алименты
+0
Студент:Камрады, подскажите плиз по ситуации:

М и Ж развелись, есть несовершеннолетний ребенок. По суду присудили алименты. После суда М и Ж договорились, что алименты не нужны. Как это оформить правильно, чтобы Ж через 10 лет не пришла за N-ой суммой якобы "неуплаченных" алиментов?

Спасибо.

Смішні)))
в силу ст. 180 СК України утримання дитини до повноліття - це ОБОВ"ЯЗОК батьків. І є лише два випадки коли один із батьків або батьки можуть бути звільнений від аліментів - це ст. 188 та 190 СК України. За 188 ст. - коли дитина заробляє більше ніж доходи батьків, і ст. 190 коли один із батьків передає у власність дитині нерухоме майно, але й тут потрібне погодження органу опіки та піклування.
А якщо мати там по надуманим причинам нотаріально відмовляється від аліментів то це порушення права дитини.
Але слід відрізняти неподачу позову чи виконавчого листа до виконавчої служби для стягнення аліментів від відмови одного із батьків в майбутьньому пред"явити позов про стягнення аліментів. Перший варіант - це право яким можна користуватися чи не користуватися а інше то право яке зберігається до повноліття дитини і позбавляється особа такого права тільки у передбачених мною вище статтях СК.
Якось так. коротко.

Added after 8 minutes:

З наданою тобою інфо можна зробити висновок, що не можливо так домовитися. Вона може постійно у будь який час подати позов про стягнення аліментів. Питання лише в тому, за який час. Якщо є докази, що вона зверталася до батька раніше але батько хєрив її і не давав аліменти, то вона може стягнути аліменти за минулий час, але не більше ніж за 3 останні роки.
Як правило аліменти присуджуються з часу звернення до суду.

Якщо суд був, як у вас, то у виконавчому листі є строк пред"явлення до виконання. Якщо він пропущений, то у будь-якому випадку є право матері чи батька звертатися з позовом про збільшення чи зменшення розміру аліментів, тоді видається новий виконавчий лист із новим строком для пред"явлення до виконання))) Короче ситуація патова і тримає постійно в тонусі того із батьків, хто проживає окремо)))
#1552882»31-05-2013 20:47Развод и алименты
+0
СВАРОГ, Насколько я понял, люди договорились, но исполнитель уже жарит. То что она потом сможет подать на алименты повторно само с обой  разумеется.
В то же время люди могут самостоятельно заключить договор о сумме необходимой для содержания ребенка, так что извините.
Я не Tolstiy я ХУ..ЕЮ :)
После Страшного Суда, можно обратиться в Страшный Апелляционный Суд...
#1552892»31-05-2013 21:39Развод и алименты
+0
Толстый:СВАРОГ, Насколько я понял, люди договорились, но исполнитель уже жарит. То что она потом сможет подать на алименты повторно само с обой  разумеется.
В то же время люди могут самостоятельно заключить договор о сумме необходимой для содержания ребенка, так что извините.

можуть. Можуть і відкликати виконавчий лист.
#1552894»31-05-2013 21:51Развод и алименты
+0
Саме так. Батько не проти сплачувати, але мати не хоче їх брати. І хочу відмовитись. До виконання ще не подавався.  Sad
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1552903»31-05-2013 22:16Развод и алименты
+0
Студент:Саме так. Батько не проти сплачувати, але мати не хоче їх брати. І хочу відмовитись. До виконання ще не подавався.  Sad

ну так і не подавати тоді до виконавчої служби. Через рік мине строк пред"явлення до виконання і все. Але у будь-якому випадку мати зможе подати позов і пізніше.
А відмовитись повністю від аліментів, як від права на них, не можливо. Оскільки це право дитини. А мати, чи батько, виконують роль посередника оскільки малолітня дитина не усвідомлює власних дій і не розуміє. Доросліша але ще не повнолітня дитина віком від 14 років наділена вже правом самостійно подати позов про стягнення аліментів.
#1552912»31-05-2013 22:26Развод и алименты
+0
Студент, В смысле брать не хочет??? Как вариант открыть счет на ребенка и туда бросать деньги. В любом случае даже если мама не хочет брать деньги, то это деньги ребенка у которого со временем может скупится неплохая сумма
Я не Tolstiy я ХУ..ЕЮ :)
После Страшного Суда, можно обратиться в Страшный Апелляционный Суд...
#1552920»31-05-2013 22:29Развод и алименты
+0
Толстый: В любом случае даже если мама не хочет брать деньги, то это деньги ребенка у которого со временем может скупится неплохая сумма

Золоті слова
#1552921»31-05-2013 22:31Развод и алименты
+0
СВАРОГ, В последнее время очень много разводов приходится вести... Столько дерьма родители друг на друга льют, а дети страдают
Я не Tolstiy я ХУ..ЕЮ :)
После Страшного Суда, можно обратиться в Страшный Апелляционный Суд...
#1552925»31-05-2013 22:36Развод и алименты
+0
Толстый:СВАРОГ, В последнее время очень много разводов приходится вести... Столько дерьма родители друг на друга льют, а дети страдают

да, воно так. Але є й справи коли дивишся і думаєш собі: "Де ти його знайшла (чи знайшов)???" А потім зустрічаєш десь у місті вже маму БЕЗ колишнього чоловіка і видно як мама "похарашела", дитина не знервована, усі щасливі)
Буває і чоловік собі дитину залишає. А мама у постійному загулі, і навіть не проти того, щоб дитину від неї забрали.
Так. Харош флудить!!)))
#1552939»31-05-2013 23:06Развод и алименты
+0
Всім дякую за участь, потрібну інформацію отримав.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»

Форум : HONDA Право