Я забув пароль Зареєструватись

1
minus plus

Відпочинок та розваги - Переяслав-Хмельницький RSS

HONDA Теревені : HONDA Заходи

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1537224»14-04-2013 17:51Відпочинок та розваги - Переяслав-Хмельницький
+1
Всім привіт.

Думаю багато хто з Вас був, або чув про наше місто - Переяслав-Хмельницький.
Хочу запропонувати Вам проведення цікавого заходу.
Міською радою буде проводитися 27 квітня 2013 "Відкриття туристичного сезону".
Ми зі свого боку маємо бажання зробити свято більш цікавим для людей, так як всі гуляння мають монотонний характер - пісні, танці..., і все це потроху набридло людям. Щоб зацікавити людей ми хотіли б спробувати внести щось нове і максимально цікаве в програму заходу.
Звідси маю до вас пару запитань:
Чи можна організувати на цей день Хонда Мафію до нашого міста? Чи можна отримати щось більше ніж проїзд колони? Можливо якесь невеличке автошоу, чи виставка цікавих авто (раритетні чи тюнінговані Хонди наприклад). Автозвук....
Хотілося б почути від Вас, що ми можемо зробити для того, щоб Хонда Мафія допомогла в проведенні невеличкого автошоу. Одразу скажу, що ми гарантовано можемо безкоштовно організувати всім учасникам екскурсії по місту, музеях. Якщо для проведення такого заходу потрібні ще якісь ресурси (кошти, проектор, звук) відпишіться будьласка, щоб ми зрозуміли чи зможемо це зробити, так як бюджет дуже обмежений.
Було б добре отримати контакт головного заводили клубу, якщо такий мається.
#1537232»14-04-2013 18:20Re: Відпочинок та розваги - Переяслав-Хмельницький
+0
HumanKM:Міською радою буде проводитися 27 квітня 2013 "Відкриття туристичного сезону".
Ми зі свого боку маємо бажання зробити свято більш цікавим для людей, так як всі гуляння мають монотонний характер - пісні, танці..., і все це потроху набридло людям.

Прошу вибачення: ми - це хто?
Бандерiвцi - вони щось бiльше за просто українцiв, десь так само, як самураї трохi бiльше за просто японцiв
#1537831»15-04-2013 19:54Відпочинок та розваги - Переяслав-Хмельницький
+0
Свято організовує міська рада

моя дружина там працює і має часткове відношення до цього свята, та хоче принести щось нове й цікаве людям. Тому й задалися таким питанням.

Ми дуже шануємо Хонда Мафію, є на те свої підстави.

Я зі свого боку намагаюся допомогти дружині, тому й звернувся до цього форуму. В нашому місті ніколи не організовувалося нічого подібного, тому практики організації подібних заходів немає, і в ціновому діапазоні не орієнтуємося взагалі. Сподіваюся серед Вас є люди які нам допоможуть все це організувати (ми зі свого боку готові зробити все що в наших силах), або щоб нам дали зрозуміти що такі заходи не для нашого бюджету.

ПС: Завжди згадую Хонду Цівік коли бачу як моя Лачетті з АКПП зжерає 16-20 літрів бензину по місту.
#1537845»15-04-2013 20:23Відпочинок та розваги - Переяслав-Хмельницький
+0
HumanKM, Сергій, організувати захід, особливо спортивний, за такий короткий час, на жаль, нереальноSad Подібні дії плануються хоча б за кілька місяців. А ось запросити мафіозі відвідати 27 квітня 2013 "Відкриття туристичного сезону" - маєте повне право!
ПС: На майбутнє: нашої Адміністрації можна підкинути ідею організації виїзного Хока в Переяславі-Хмельницькому :) За сприяння міської радиWink
Бандерiвцi - вони щось бiльше за просто українцiв, десь так само, як самураї трохi бiльше за просто японцiв
#1537938»15-04-2013 22:13Відпочинок та розваги - Переяслав-Хмельницький
+0
передав Ваші слова дружині.

Чи є в клубі організатор - можливо це Ви.
Дайте будь ласка телефон, вона зв"яжеться з Вами і можливо організуємо щось подібне в майбутньому. Чи просто як Ви й писали запросять на свято клуб.
Просто треба щоб хтось зорієнтував в цінах та потребностях для такого заходу. Невиключено, що питання взагалі відпаде, хоч цього і не хочеться.

Дуже хочемо телефон форумчан активістів, щоб взнати відповіді на питання які нас цікавлять.
#1537970»15-04-2013 23:04Відпочинок та розваги - Переяслав-Хмельницький
+0
HumanKM, Сергій, я живу в Білорусі та оперативно впливати на прийняття рішень можливості не маю. З усіх організаційних питань зв'язуйтеся з Олексієм 105-й
Дякуємо за Вашу ініціативу! :)
Бандерiвцi - вони щось бiльше за просто українцiв, десь так само, як самураї трохi бiльше за просто японцiв
#1538498»16-04-2013 22:20Відпочинок та розваги - Переяслав-Хмельницький
+0
сенк
вже звязалися
#1542970»25-04-2013 14:51Відпочинок та розваги - Переяслав-Хмельницький
+0
тільки побачив тему.. сама ідея доволі цікава. наразі готовий приєднатися до процесу організації, якщо в майбутньому щось таки надумаємо організовувати.

П.С.: Сашко_гомель, а ти, виявляється, ще й українською мовою володієш?!  Shock  сябр ти наш))
095два7два31два8

Форум : HONDA Теревені : HONDA Заходи