Я забув пароль Зареєструватись

Аренда земли - вопрос RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1462993»08-10-2012 15:17Аренда земли - вопрос
+0
Коллеги, вопрос по земле.

Условия задачи: земля собственности юрлица, есть госакт с картинкой участка. Часть нужно сдать часть в аренду.

Вопрос: нужно ли делать какой-то отвод части земли, планируемой в аренду, или в договоре просто пишем размер и прикладываем сами картинку, что именно будет сдаваться в аренду?
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1463007»08-10-2012 15:44Аренда земли - вопрос
+0
Я думаю что достаточно просто в договоре определить какую именно часть участка сдают в аренду.
Вы же без права выкупа?
Я не Tolstiy я ХУ..ЕЮ :)
После Страшного Суда, можно обратиться в Страшный Апелляционный Суд...
#1463019»08-10-2012 16:00Аренда земли - вопрос
+0
Толстый, без, но с правом постройки капитальных сооружений.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1463042»08-10-2012 16:51Аренда земли - вопрос
+0
Студент, памятається, в оренду можна передати земельну ділянку. У вашому випадку це частина поверхні, яка має певні межі і креслення якої є у держакті (ч. 1 ст. 79 ЗК). Тобто частину передати не зможеш. Також постане питання реєстрації договору оренди частини земельної ділянки.
Чому не бажаєш піти через суперфіцій?


Редаговано: Yeti (08-10-2012 16:58)
#1463046»08-10-2012 16:55Аренда земли - вопрос
+0
Yeti,

питання реєстрації так. Цікавить саме необхідніть відведення частини для оренди. Якщо треба - хто і як це робить.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1463050»08-10-2012 16:59Аренда земли - вопрос
+0
Студент, я вже відредагував своє перше повідомлення. Проглянь.
#1463065»08-10-2012 17:19Аренда земли - вопрос
+0
Yeti, не не не :) Никакого суперфиция и неконтролируемого перехода права на землю.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1463086»08-10-2012 17:55Аренда земли - вопрос
+0
Студент, А на какой срок???? Если с правом постройки, то нужно будет регистрировать в землеустрое и выделять. Точно сейчас не скажу, нужно с спецами о земле посоветоваться как правильно сделать
Я не Tolstiy я ХУ..ЕЮ :)
После Страшного Суда, можно обратиться в Страшный Апелляционный Суд...
#1463103»08-10-2012 18:33Аренда земли - вопрос
+0
Толстый,

на длительный. А можешь спросить нужно выделять или нет? Если да - то и телефоны их кидай в ЛС, может придется поработать.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1464329»11-10-2012 13:42Аренда земли - вопрос
+0
Студент, а можна поцікавитися, яка взагалі мета?
Це інвестпроект, що передбачає забудову (частини) чужої ділянки? Для цього взагалі не обовязково надавати землю в оренду до будівництва. Можна обійтися інвестдоговором.
Якщо все ж таки потрібна саме оренда, то за ЗК та Законом про оренду право оренди виникає на підставі зареєстрованого (!) в ДЗК договору. Вимоги до останнього визначені в ст. 15 Закону про оренду землі, що, зокрема, передбачають наявність обовязкових додатків до договору.
Без попереднього землеустрою з виділення необхідної частини, ти не отримаєш, зокрема, кадастрового плану. Щоб отримати його, треба мати акт визначення меж земельної ділянки в натурі. Він розробляється за технічкою, без проекта, за умови, що не змінюється цільове призначення.
Див. ст. 55 Закона про землеустрій, зокрема: "Власники землі та землекористувачі, у тому числі орендарі, зобов'язані дотримуватися меж земельної ділянки, закріпленої в натурі (на місцевості) межовими знаками встановленого зразка."
Який район?

Added after 17 minutes:

Толстый:Я думаю что достаточно просто в договоре определить какую именно часть участка сдают в аренду.
Вы же без права выкупа?

А до чого тут взагалі викуп?

Added after 2 minutes:

Студент:Yeti, не не не :) Никакого суперфиция и неконтролируемого перехода права на землю.

А що суперфіцій загрожує неконтрольованим переходом права на землю? Якого саме права?
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#1464437»11-10-2012 16:32Аренда земли - вопрос
+0
must(a)ng,

якщо не помиляюсь, то суперфіцій може бути переданий третім особам без погодження з власником землі у випадку, наприклад, надання в оренду будівлі, яка знаходиться на землі.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1464445»11-10-2012 16:57Аренда земли - вопрос
+0
Студент, так, сам с-ій як речове право може. Я під впливом постів інших дописувачів поцікавився, чи раптом не йдеться про право власності.
Імхо, застосування с-ія як такого має бути виправданим спеціфічними умовами задачі - надто екзотичний титул. А умови задачі не розкриті.

Added after 12 minutes:

Студент:Yeti,

питання реєстрації так. Цікавить саме необхідніть відведення частини для оренди. Якщо треба - хто і як це робить.

Для чого саме треба? Для погодження дозвільної документації на подальше будівництво? Чи обов'язкова участь "орендаря" як замовника будівництва, чи ним може виступати землевласник (принаймнні формально, делегувавши функції замовника "орендареві")? Яку участь братимуть землевласник та "орендар" в проекті? Кого з них захищаємо і від чого? Я просто підвожу тебе до того, що починати треба з уявленням кінцевої мети.
З рештою, на твоє питання, як воно було поставлена, відповідь вже надано.
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)

Форум : HONDA Право