Я забув пароль Зареєструватись

С наружной рекламой и вывесками кто-то работает? Юридический вопрос. RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1436113»31-07-2012 17:01С наружной рекламой и вывесками кто-то работает? Юридический вопрос.
+0
Привет всем.
Если есть юристы или опытные товарищи кто работает с наружной рекламой и вывесками, есть небольшой вопрос. Проконсультируйте, пожалуйста.

Есть небольшой магазин на Печерске, с такой же маленькой вывеской, и обклеенным окном. Какие сейчас требования по согласованиям и пр.?
Вывеска провисела год, а недавно вокруг крутился какой-то хмырь, и фотографировал ее и фасад.
Есть подозрение что из службы по благоустройству, хочется подготовиться.
#1436313»01-08-2012 09:33С наружной рекламой и вывесками кто-то работает? Юридический вопрос.
+0
ст. 16 ЗУ "Про рекламу"Стаття 16. Зовнішня реклама

    1. Розміщення   зовнішньої   реклами   у населених  пунктах провадиться  на  підставі  дозволів,  що   надаються   виконавчими органами   сільських,   селищних,   міських  рад,  та  в  порядку, встановленому  цими  органами  на  підставі  типових  правил,   що затверджуються Кабінетом Міністрів України. При видачі дозволів на розміщення  зовнішньої  реклами  втручання  у   форму   та   зміст зовнішньої реклами забороняється.
    Зовнішня реклама   на   територіях,   будинках   та  спорудах розміщується за згодою їх власників або уповноважених ними органів (осіб).
    Розміщення зовнішньої  реклами на територіях та об'єктах поза населеними пунктами провадиться лише за згодою  їх  власників  або уповноважених ними органів (осіб).
    Стягнення плати за видачу дозволів забороняється.
    2. Зовнішня реклама повинна відповідати таким вимогам:
    розміщуватись із  дотриманням  вимог  техніки  безпеки  та із забезпеченням видимості дорожніх знаків,  світлофорів, перехресть, пішохідних  переходів,  зупинок транспорту загального користування та не відтворювати зображення дорожніх знаків;
    освітлення зовнішньої   реклами   не   повинно   засліплювати учасників дорожнього руху, а також не повинно освітлювати квартири житлових будинків;
    фундаменти наземної зовнішньої  реклами,  що  виступають  над поверхнею землі, можуть бути декоративно оформлені;
    опори наземної  зовнішньої  реклами,  що  розташована  вздовж проїжджої частини вулиць і доріг, повинні мати вертикальну дорожню розмітку,  нанесену  світлоповертаючими матеріалами,  заввишки до 2 метрів від поверхні землі;
    нижній край зовнішньої реклами, що розміщується над проїжджою частиною,   у  тому  числі  на  мостах,  естакадах  тощо,  повинен розташовуватися на висоті не  менше  ніж  5  метрів  від  поверхні дорожнього покриття;
    у місцях,   де  проїжджа  частина  вулиці  межує  з  цоколями будівель або огорожами, зовнішня реклама може розміщуватися в одну з фасадами будівель або огорожами лінію.
    3. Забороняється розташовувати засоби зовнішньої реклами:
    на пішохідних доріжках та алеях;
    у населених пунктах на висоті менш ніж 5 метрів від  поверхні дорожнього  покриття,  якщо  їх рекламна поверхня виступає за межі краю проїжджої частини;
    поза населеними пунктами на відстані менш ніж  5  метрів  від краю проїжджої частини.
    4. Розміщення  зовнішньої реклами на пам'ятках та в межах зон охорони пам'яток національного або  місцевого  значення,  в  межах об'єктів  природно-заповідного фонду дозволяється за погодженням з центральними або  місцевими  органами  виконавчої  влади  у  сфері охорони культурної спадщини.
    5. Перелік  обмежень  та  заборон  щодо розміщення зовнішньої реклами, встановлений цим Законом, є вичерпним.
Дополнительные документы:
ПОСТАНОВА КМУ від 29 грудня 2003 р. N 2067
Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами
РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМДА від 27.09.2010 р. N 767
Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Києві

подаются документы в ГО "КИЇВРЕКЛАМА" 01030, м.Київ, вул. М.Коцюбинського, 12а  
тел. 234 77 70
www.kievreclama.kiev.ua
e-mail: prim(a)kievreclama.kiev.ua
Дети – это Боги! А взрослые – те, кто делают из них людей.
#1436715»01-08-2012 20:44С наружной рекламой и вывесками кто-то работает? Юридический вопрос.
+0
АВТОЗАХИСТ, а как понять, является ли моя вывеска рекламой?
Мы не рекламируем товары. На вывеске название магазина (пока еще не торговая марка), и вид деятельности.
#1436770»01-08-2012 23:04С наружной рекламой и вывесками кто-то работает? Юридический вопрос.
+0
blacktigra, работаю только со щитами 3х6, но знаю что вывески, к сожалению, также согласовываются...
«Коли я впаду... мою кров вип'є рідна земля, щоб виростити з неї траву для коня того, хто стане на моє місце...» (с) Юрій Горліс-Горський
#1436846»02-08-2012 09:06С наружной рекламой и вывесками кто-то работает? Юридический вопрос.
+0
blacktigra, является и всю разрешительную документацию оформлять необходимо...
Дети – это Боги! А взрослые – те, кто делают из них людей.
#1436869»02-08-2012 09:56С наружной рекламой и вывесками кто-то работает? Юридический вопрос.
+0
Tianille DM,  АВТОЗАХИСТ, спасибо.

А может владеет кто информацией о порядке стоимости согласования вывески?
#1436957»02-08-2012 12:39С наружной рекламой и вывесками кто-то работает? Юридический вопрос.
+0
blacktigra, немного не правовое, но все же...
У меня на Прорезной висит 3 вывески, ну и у соседей их тоже немеряно и никто не парился согласованием и никого пока насколько я знаю не наказывали...

Может просто заабить и все??? Не думали о том, что человеку банально понравилась реклама и он себе такую же сделать захотел, вот и фотографировал???
Я не Tolstiy я ХУ..ЕЮ :)
После Страшного Суда, можно обратиться в Страшный Апелляционный Суд...
#1437162»02-08-2012 20:00С наружной рекламой и вывесками кто-то работает? Юридический вопрос.
+0
Толстый:blacktigra, немного не правовое, но все же...
У меня на Прорезной висит 3 вывески, ну и у соседей их тоже немеряно и никто не парился согласованием и никого пока насколько я знаю не наказывали...

Может просто заабить и все??? Не думали о том, что человеку банально понравилась реклама и он себе такую же сделать захотел, вот и фотографировал???


Б.
Сто пятьдесят девятое предупреждение.
"Немного не правовое" - это хорошо.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#1437288»03-08-2012 09:39С наружной рекламой и вывесками кто-то работает? Юридический вопрос.
+0
Толстый:
Может просто заабить и все??? Не думали о том, что человеку банально понравилась реклама и он себе такую же сделать захотел, вот и фотографировал???


Почти так и сделали. Единственное что пока решили предпринять, это зарегистрировать название магазина как торговое имя.

Форум : HONDA Право