Я забув пароль Зареєструватись

доверенность после смены фамилии RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1321557»29-11-2011 13:07доверенность после смены фамилии
+0
Всем привет. Возник вопрос: сможет ли девушка, на которую зарегистрирована машина, выписать новую генералку, если она вышла замуж и поменяла фамилию?
#1321561»29-11-2011 13:09доверенность после смены фамилии
+0
Slava_Kiev,

для начала нужно поменять техпаспорт на новую фамилию.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1321568»29-11-2011 13:18доверенность после смены фамилии
+0
это нужно снимать-ставить с учета? или просто ей приехать, написать заявление и тд...?
0674446634
#1321573»29-11-2011 13:24доверенность после смены фамилии
+0
Slava_Kiev,

Я сейчас гляну на порядок регистрации и перерегистрации. Вроде как просто идем смена ТП, без осмотра экспертом и т.д. То есть, можно даже без машины туда ехать. Но это предварительно, ссылки будут чуть позже, чичас Лига легла, админы крутят :)

Но в любом случае на изготовление нового ТП около 400 грн. нужно с собой иметь :)
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1321580»29-11-2011 13:32доверенность после смены фамилии
+0
на 100 процентов не скажу, но это вроде по дороже стоит.
не знаю как выписать, но у товарища жена ездит ничего не меняя, а просто возит с собой копию свидетельства о браке.
Сходите лучше со свидетельством к нотариусу, не прокатит, идите в МРЕО.
Навищо платыты бильше? Wink
#1321581»29-11-2011 13:34доверенность после смены фамилии
+0
спасибо за консультацию. Если ссылки заработают - буду признателен

Added after 1 minutes:

хочу сразу все узнать, что б девушку(владельца) не дергать лишний раз
0674446634
#1321591»29-11-2011 13:40доверенность после смены фамилии
+0
Эм... Я - Лось среднеазиатский, или таки нужно проходить все круги ада заново.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 7 вересня 1998 р. N 1388

"Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів"

33. Перереєстрація транспортних засобів проводиться у разі отримання свідоцтва про реєстрацію замість утраченого або не придатного для користування, зміни їх власників, місця стоянки, місцезнаходження або найменування власників - юридичних осіб, місця проживання або прізвища, імені чи по батькові фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, а також кольору або марки транспортного засобу внаслідок переобладнання чи заміни двигуна або кузова, інших складових частин, що мають ідентифікаційні номери.

7. Власники транспортних засобів та особи, що експлуатують такі засоби на законних підставах, або їх представники (далі - власники) зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) транспортні засоби протягом десяти діб після придбання (одержання) або митного оформлення, або тимчасового ввезення на територію України, або виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів. Строк державної реєстрації продовжується у разі подання документів, які підтверджують відсутність можливості своєчасного її проведення власниками транспортних засобів (хвороба, відрядження або інші поважні причини).

15. Під час проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортні засоби, крім випадків вибракування їх у цілому, підлягають огляду та дослідженню з метою звірення ідентифікаційних номерів їх складових частин з номерами, зазначеними у поданих власником для реєстрації документах, визначення їх справжності та проведення перевірки за Єдиним державним реєстром Державтоінспекції та автоматизованою базою даних про розшукувані транспортні засоби, встановлення відповідності конструкції і технічного стану транспортних засобів обов'язковим вимогам правил, нормативів і стандартів України. Огляд проводиться уповноваженими працівниками підрозділів Державтоінспекції за місцем реєстрації транспортних засобів, а дослідження - фахівцями експертної служби МВС або іншими спеціалістами, що мають свідоцтво про право проведення відповідного виду експертних досліджень і внесені до Реєстру атестованих судових експертів. За результатами огляду в документах, які подаються для державної реєстрації, уповноважений працівник підрозділу Державтоінспекції робить відповідну відмітку або складає акт технічного огляду. До зазначених документів додається відповідний висновок фахівця.

39. У разі перереєстрації транспортного засобу свідоцтво про реєстрацію підлягає заміні на загальних підставах.

Сейчас еще наберу своего нотариуса и уточню.

Коллеги,

вмешайтесь, если я ошибаюсь.

2 trames: Одно дело ездить. Тут ГАИ просто закрывает глаза на это. А другое - совершать юридически значимые действия с автомобилем.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1321597»29-11-2011 13:44доверенность после смены фамилии
+0
ипать...я попал.
значит нужно обращаться к людям, которые ездят по генералке, что бы выписали просто доверенность или искать того, кто будет ездить только с ТП...ппц
0674446634
#1321599»29-11-2011 13:46доверенность после смены фамилии
+0
Значицо по информации от нотариуса. В идеале все должно быть как я и описал - сначала поход в ГАИ, ТП на новую фамилию, и потом у нотариуса гендоверенность.

Но в реальности иногда делают так: в доверенности пишут, что фамилия была такая-то и сменена на основании свидетельсвта о браке.

P.S. Я бы перерегистрировал.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1321606»29-11-2011 13:51доверенность после смены фамилии
+0
Но в реальности иногда делают так: в доверенности пишут, что фамилия была такая-то и сменена на основании свидетельсвта о браке.

повторюсь, за спрос не бьют в нос.
Сходи к нотариусу..среди них много "Честных судей"(с)

пс снять поставить выйдет 4-5 кгрн
#1321610»29-11-2011 13:59доверенность после смены фамилии
+0
650 грн замена со всеми платежами+ тр сбор за 10 год + штрафы(при наличии)
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#1341259»08-01-2012 21:05доверенность после смены фамилии
+0
значит продал свою машину. Когда продавал спросил у нотариуса: При наличии свидетельства о браке, хозяин автомобиля, который сменил фамилию после регистрации автомобиля, может выписать генералку
0674446634
#1341288»08-01-2012 22:21доверенность после смены фамилии
+0
Slava_Kiev, почитайте внимательно тему и взвесьте для себя все "за" и "против".
Во-1, нотариус - это, конечно, хорошо, но останавливать на дороге и проверять документы, если что, будет сотрудник ГАИ, а не нотариус.
Во-2, почитайте Постанову КМУ, которую указал Студент, и подумайте - а при чем здесь, собственно, нотариус и его мнение.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#1341294»08-01-2012 22:26доверенность после смены фамилии
+0
Neputin, ну документы, точнее доверенность, инспектор ГАИ проверять не будет. А если и будет, он то не знает, что хозяин автомобиля поменял фамилию.
и эту тему я не только читал, я ее и создавал для решения как-раз своего вопроса
0674446634

Форум : HONDA Право