Я забув пароль Зареєструватись

1
minus plus

"Звонок из ПДА" RSS

HONDA Теревені

Добавить в Facebook Добавить в Twitter

#1323381»02-12-2011 12:43"Звонок из ПДА"
+0
Tolstiy:
когда хотят денег не представляются)))

ну здрасте, мне всегда говорят (правда не всегда разборчиво) фамилию и звание а уже потом - "Дайбаблабля"

#1323408»02-12-2011 13:25"Звонок из ПДА"
+0
)))
Желанья надо исполнять

Слава Украине!
#1323411»02-12-2011 13:27"Звонок из ПДА"
+0
V:
Tolstiy:
когда хотят денег не представляются)))

ну здрасте, мне всегда говорят (правда не всегда разборчиво) фамилию и звание а уже потом - "Дайбаблабля"

а причину остановки говорят ?
Сергій Васильович настільки погано паркувався, що на капоті йому часто писали "Дура".
#1323427»02-12-2011 14:01"Звонок из ПДА"
+0
Дима™:
V:
Tolstiy:
когда хотят денег не представляются)))

ну здрасте, мне всегда говорят (правда не всегда разборчиво) фамилию и звание а уже потом - "Дайбаблабля"

а причину остановки говорят ?

говорят "Дайбаблабля"))
- "Здесь разворот есть?"
- "Есть! Но он платный!"
#1323431»02-12-2011 14:05"Звонок из ПДА"
+0
Tolstiy:
Дима™:
V:
Tolstiy:
когда хотят денег не представляются)))

ну здрасте, мне всегда говорят (правда не всегда разборчиво) фамилию и звание а уже потом - "Дайбаблабля"

а причину остановки говорят ?

говорят "Дайбаблабля"))

Я сначала подумал что "Дайбаблабля" это фамилия )
Сергій Васильович настільки погано паркувався, що на капоті йому часто писали "Дура".
#1323436»02-12-2011 14:16"Звонок из ПДА"
+0
просто для инфы...

21.11.2011
Остерігайтесь псевдоподатківців
 

Є випадки, коли якісь особи телефонують до готелів чи ресторанів і вимагають, від імені керівників податкових органів, щоб їм накрили столи чи надали номери. Ніхто з податківців до бізнесменів з такими вимогами на звертався і звертатися не буде.

Тому, шановні бізнесмени! Якщо до вас хтось буде звертатися від імені податківців з незрозумілими вимогами, просимо повідомити про це за телефонами підрозділів внутрішньої безпеки податкової служби 0-800-501-007.

Податкові органи спілкуються з платниками податків шляхом офіційного листування.

Просимо всіх громадян, до яких хтось звертається як податківець, перш за все переконатися чи він є тим, ким представляється.

Потім варто оцінити вимоги. Якщо це насправді податківець і його вимоги законні, то треба ці вимоги виконати.

Якщо ж це не податківець, чи якщо податківець ставить незаконні вимоги, то прошу повідомити про це керівництво податкової інспекції та звернутися до підрозділів внутрішньої безпеки податкової служби чи у правоохоронні органи.

Наприклад, якщо податківець приходить на перевірку, то він має мати посвідчення, наказ по інспекції та направлення на проведення перевірки конкретного суб’єкта підприємницької діяльності. Там вказані вид перевірки, терміни проведення, питання, які перевіряються, список фахівців, які будуть проводити перевірку. Крім того, ці податківці зобов’язані зареєструватися в журналі перевірок, який має бути у суб’єкта підприємницької діяльності.

До того ж про проведення планових та позапланових перевірок юридична особа чи підприємець письмово повідомляється завчасно.
Wink

источник: http://chp.com.ua/all-news/item/15267-osterigaytes-psevdopodatkivtsiv
Я без тебя не могу
Жить ни одной минутки,
В первом осеннем снегу
Я закопаю сутки,
Те, что я жил без тебя... (с)

#1323456»02-12-2011 14:38"Звонок из ПДА"
+0
Дима™:
V:
Tolstiy:
когда хотят денег не представляются)))

ну здрасте, мне всегда говорят (правда не всегда разборчиво) фамилию и звание а уже потом - "Дайбаблабля"

а причину остановки говорят ?

меня причина остановки не интересует, я знаю их причину стоянки - "Гдебаблобля?"

Форум : HONDA Теревені