Я забув пароль Зареєструватись

Оплата по ВЭД на большую сумму RSS

HONDA Финансы и Страхование

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1321914»29-11-2011 20:19Оплата по ВЭД на большую сумму
+0
Камрады, подскажите, пожалуйста. Насколько я помню, перечисление валюты свыше 100 тысяч можно проводить только с разрешения минфина. Немогу найти, где я такое читал. Хэээлп!
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1322009»29-11-2011 23:22Оплата по ВЭД на большую сумму
+0

Запитання:

Чи потрібно для перерахування коштів на користь нерезидентів щодо оплати робіт, послуг, вартість яких перевищує 100000 євро, надавати уповноваженим банкам акт цінової експертизи Державного інформаційно-аналітичного центру моніторингу зовнішніх товарних ринків?

Відповідь:

Так, потрібно. Відповідно до п.4 постанови Правління Національного банку України від 30.12.2003 №597 «Про переказування коштів у національній та іноземній валюті на користь нерезидентів за деякими операціями» із змінами і доповненнями, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 05.02.2004 за N 159/8758, підставою для переказування уповноваженими банками та іншими фінансовими установами (далі - банки) коштів у національній та іноземній валюті на користь (на рахунок) нерезидентів як за дорученням резидентів - суб'єктів підприємницької діяльності, так і на виконання власних зобов'язань щодо оплати робіт, послуг (у тому числі послуг з продажу товару в кредит, передавання майна в оренду, у лізинг, надання в користування прав інтелектуальної власності), прав інтелектуальної власності за договорами, які передбачають їх виконання, надання, передавання нерезидентами, якщо загальна вартість послуг, робіт, прав інтелектуальної власності за договором перевищує 100000 євро, або еквівалент цієї суми в іншій валюті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на день укладення договору або за станом на 1 січня 1999 року, якщо відповідний договір було укладено до дати введення євро в безготівковий обіг (далі - офіційний курс гривні до іноземних валют), окрім зазначених у пункті 1 цієї постанови документів, є акт цінової експертизи Державного інформаційно-аналітичного центру моніторингу зовнішніх товарних ринків, який засвідчує відповідність контрактних цін на роботи, послуги, права інтелектуальної власності, які є предметом договору, кон'юнктурі ринку.

http://www.sta.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=120705&cat_id=112880
#1322011»29-11-2011 23:24Оплата по ВЭД на большую сумму
+0
Solaris78,

Точно! Спасибо!
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»

Форум : HONDA Финансы и Страхование