Я забув пароль Зареєструватись

Депутати заборонили рекламу тютюну RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1288752»22-09-2011 18:13Депутати заборонили рекламу тютюну
+0
Верховна Рада ухвалила зміни до закону про заборону реклами тютюнових виробів.

За документ в цілому проголосували у четвер 332 народних депутати.

Законом передбачається, що реклама тютюнових виробів, реклама знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби, забороняється:

- на радіо та телебаченні, в тому числі за допомогою кабельного, супутникового, ІР-телебачення, онлайн-телебачення, мобільного телебачення, цифрового ефірного телебачення та інших засобів передавання сигналу;

- в наукових, науково-популярних, навчальних, громадсько-політичних, довідкових, літературно-художніх виданнях, виданнях для дітей та юнацтва, виданнях для організації дозвілля та відпочинку, спорту та інших виданнях, у тому числі в усіх друкованих засобах масової інформації;

- засобами внутрішньої реклами;

- на транспорті;

- за допомогою заходів рекламного характеру (крім спеціальних виставкових заходів тютюнових виробів за умови, що на такі заходи допускаються лише працівники підприємств, які мають ліцензію на оптову торгівлю тютюновими виробами або виробництво тютюнових виробів);

- засобами зовнішньої реклами;

- у місцях проведення масових заходів політичного, освітнього, релігійного, спортивного характеру та розважальних заходів, призначених для неповнолітніх осіб;

- у мережі Інтернет, крім веб-сайтів, призначених для повнолітніх осіб, обов’язковою умовою доступу до яких є попередня ідентифікація віку користувачів.

Цей Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування.

Українська правда
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1288981»23-09-2011 11:38Re: Депутати заборонили рекламу тютюну
+0
Студент:Верховна Рада ухвалила зміни до закону про заборону реклами тютюнових виробів.

А что это за закон такой - про заборону...? Shock Или это УП так называет ч.1 ст. 22 ЗУ "О рекламе"?
Изменения, кстати, косметические. Практически все ограничения и раньше были, разве что в интернете курево забанили.

Офф. Лучше б рекламу "бухла-для-успешных-людей" прикрутили.
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#1288991»23-09-2011 12:01Депутати заборонили рекламу тютюну
+0
http://news.ligazakon.ua/news/2011/9/22/49144.htm

На Раде еще нет.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1289039»23-09-2011 13:44Депутати заборонили рекламу тютюну
+0
Студент, http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=5164&skl=7
На Раді зявиться після підписання Президентом.
#1300637»21-10-2011 12:52Депутати заборонили рекламу тютюну
+0
Изменения также коснулись рекламы в печатных изданиях - так что не совсем косметические:)
(раньше можно было рекламить в спец. изданиях, но так как таковые были нечетко определены, то рекламили везде, где хотели)

Форум : HONDA Право