Я забув пароль Зареєструватись

Налоговый кодекс RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1274219»17-08-2011 12:49Налоговый кодекс
+0
73.3. Органи   державної   податкової   служби   мають  право звернутися до платників податків та інших суб'єктів  інформаційних відносин  із  письмовим  запитом про подання інформації (вичерпний перелік та підстави надання якої встановлено законом),  необхідної для  виконання  покладених  на  органи державної податкової служби функцій, завдань, та її документального підтвердження.

Шоза закон имеется в виду? "Об информации"? Или что-то другое, чего я не нахожу?
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#1274255»17-08-2011 13:23Налоговый кодекс
+0
Может подразумевается вот это:
"5) для здійснення функцій, визначених податковим законодавством, отримувати безоплатно від платників податків, у тому числі благодійних та інших неприбуткових організацій, у порядку, визначеному Податковим кодексом України, інформацію, довідки, копії документів (засвідчені підписом платника податків або його посадовою особою та скріплені печаткою (за наявності) про фінансово-господарську діяльність, отримані доходи, видатки платників податків та іншу інформацію, пов'язану з обчисленням та сплатою податків, про додержання вимог іншого законодавства, здійснення контролю за яким покладено на ДПС України, а також фінансову і статистичну звітність у порядку та на підставах, визначених Податковим кодексом України;
(п.6 Положення про Державну податкову службу України)"

хотя "вичерпним переліком та підставами" это сложно назвать.
#1274274»17-08-2011 13:48Налоговый кодекс
+0
Neputin, пункти 20.1.6 і т.д. у статті 20;
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 27 грудня 2010 р. N 1245 


ПОРЯДОК
періодичного подання інформації органам державної податкової служби та отримання інформації зазначеними органами за письмовим запитом
і т.д.
#1275891»22-08-2011 11:08Налоговый кодекс
+0
Elen,  Yeti, нененене. ЗАКОНОМ.

В том-то и дело. То, о чем вы пишете, я знаю. ЗАКОНОМ. Или я неправильно понимаю значение слова "закон" в данном контексте?
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#1276013»22-08-2011 14:18Налоговый кодекс
+0
Neputin, досить часто словосполучення "встановлено законом" тлумачать вузько - як окремий нормативний акт (закон). На мою думку, безпідставно. Насправді достатньо, щоб конкретна норма існувала у будь-якому законі (як виді НПА).
#1276045»22-08-2011 14:45Налоговый кодекс
+0
Вить, т. е. ты хочешь сказать, что, к примеру, решение ГКЦБФР (зарегистрированное в Минюсте, ессно) - является законом? Shock
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#1281374»05-09-2011 16:01Налоговый кодекс
+0
Нашел ответ на свой вопрос сам. Может, кому интересно или пригодится (таки я был прав в 1 посте):

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
14.1.171. податкова  інформація - у  значенні, визначеному Законом України "Про інформацію".

Added after 12 minutes:

 Yeti, Витя, я все-таки считаю, что закон в данном контексте - это закон.

Закон - це нормативно-правовий акт, що регулює найбільш значущі, найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил (норм).
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=va041323-00
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#1281446»05-09-2011 18:08Налоговый кодекс
+0
Neputin:Вить, т. е. ты хочешь сказать, что, к примеру, решение ГКЦБФР (зарегистрированное в Минюсте, ессно) - является законом? Shock

Звичайно ж ні ))

Added after 1 minutes:

 Neputin, якщо бажаєш, давай переглянемо позиції КСУ щодо такого тлумачення.
#1281475»05-09-2011 20:14Налоговый кодекс
+0
Yeti: Neputin, якщо бажаєш, давай переглянемо позиції КСУ щодо такого тлумачення.


Пакаж Shock
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#1285397»15-09-2011 10:10Налоговый кодекс
+0
Наверно имелось ввиду Решение КСУ от 09.07.98 №12-рп/98 у справі за конституційним зверненням Київської міської ради  професійних спілок щодо офіційного тлумачення частини третьої  статті 21 Кодексу законів про працю України
(справа про тлумачення терміну "законодавство").
Но там шла речь именно о термине "законодавство" а не "закон".

Я также согласен, что в контексте п.73.3 ст.73 ПКУ имеются ввиду только законы, а не прочие НПА.
Ну а "вичерпний перелік та підстави надання якої встановлено законом" определены там же (абз.4-9 п.73.3 ст.73 ПКУ).

Форум : HONDA Право