Я забув пароль Зареєструватись

Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1276644»23-08-2011 23:35Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам
+0
Доброе время суток!

Наткнулся на свою необразованость, оказывается "Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності"

ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Розділ IV. НАБУТТЯ І РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА ЗЕМЛЮ

Глава 19. Набуття права на землю громадянами та юридичними особами

Стаття 121. Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам

1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

2. Розмір земельних ділянок, що передаються безоплатно громадянину для ведення особистого селянського господарства, може бути збільшено у разі отримання в натурі (на місцевості) земельної частки (паю).


В чем подвох?...  Shock  Я б с удовольствием взял бы себе в 50-60 км от Киева "для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара"
limits com ua
#1276697»24-08-2011 02:51Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам
+0
У меня так друзья ездили по 30-км зоне и рассказывали об этой статье конституции всяким сельрадам - те только посмеивались в ответ, земли никто так и не дал. Думаю, что это статья из разряда - медицина бесплатная и еще много всего бесплатного для народа.
Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.
#1276736»24-08-2011 12:28Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам
+0
эта норма применяеться на практике только при условии проплаты сельсовету денег:)... так покупали землю в свое время в 5 раз дешевле рыночной цены...
Я не Tolstiy я ХУ..ЕЮ :)
После Страшного Суда, можно обратиться в Страшный Апелляционный Суд...
#1276767»24-08-2011 14:34Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам
+0
У меня товарищ взял таким образом 6 га (на всю семью) неугодий. Причем совершенно бесплатно. Типа оврага с леском и ручьем, в 80-ти км от Донецка. Платит 5 лет небольшой налог (порядка 19 грн за 1 га). Спрашиваю зачем, сам не знает.
050-150-ноль три-64
#1277531»26-08-2011 13:46Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам
+0
Вла-д, товарищ не договаривает  Rolling Eyes
#1277684»26-08-2011 23:07Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам
+0
я получал до кризиса в селе под киевом без никаких, и все так их получают (местные точно нифига не платят, только мозги прожигают председателю),
но тут есть нюанс - я был там прописан

по процедуре выглядит как подача доков на открытие чп-шника, ждать немного подольше - до полугода если депутаты собираются слишком редко

Форум : HONDA Право