Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

А кто может притащить с бундеса квадроцикл? RSS

HONDA Теревені

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1274824»18-08-2011 16:48А кто может притащить с бундеса квадроцикл?
+0
Интересует что-то типа этого.

Скока он будет стоить тут? Опционально - с растаможкой, чтобы поставить на учет можно было.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1274825»18-08-2011 16:51А кто может притащить с бундеса квадроцикл?
+0
Студент,
Знакомый вез из америки, могу спросить!
Покупаю все по Чернобылю. Награды, книги, фото.


Редаговано: nepg (18-08-2011 16:54)
#1274826»18-08-2011 16:51А кто может притащить с бундеса квадроцикл?
+0
эм, а какие тогда нужны документы, что он легальный?
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1274829»18-08-2011 16:54А кто может притащить с бундеса квадроцикл?
+0
Студент,  Надо регистрировать!
Знакомый регистрировал каким то макаром через спортклуб, типа на тележке, и только на соревнованиях ездит.


Изменения в законе Украины "Про дорожній рух" про квадроцикл


Верховною Радою Законом України внесено зміни до Закону України "Про дорожній рух".

Зокрема, з січня 2010 року запроваджується державна реєстрація в підрозділах Державтоінспекції мопедів, моторолерів та інших двоколісних транспортних засобів, які мають двигун з робочим об`ємом до 50 куб. сантиметрів або електродвигун потужністю до 4 кВт а також вводяться нові категорії транспортних засобів.

В МВС України була розроблена та затверджена постанова Кабінетом Міністрів України від 20.05.2009 № 511 „Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами” якою введено деякі зміни у вже існуючий Порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами. Відтак введено категорії транспортних засобів:

А1 — мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об`ємом до 50 куб. сантиметрів або електродвигун потужністю до 4 кВт;

В1 — квадро- і трицикли, мотоцикли з боковим причепом, мотоколяски та інші триколісні (чотириколісні) мототранспортні засоби, дозволена максимальна маса яких не перевищує 400 кілограмів;

С1 — призначені для перевезення вантажів автомобілі, дозволена максимальна маса яких становить від 3500 до 7500 кілограмів (від 7700 до 16500 фунтів);

D1 — призначені для перевезення пасажирів автобуси, в яких кількість місць для сидіння, крім сидіння водія, не перевищує 16.
Покупаю все по Чернобылю. Награды, книги, фото.
#1274899»18-08-2011 18:51А кто может притащить с бундеса квадроцикл?
+0
Ого! Уже и до квадров добрались Sad
Спасибо, не знал...буду осторожней асфальт переезжать.
***
Машина любит ласку, чистоту и смазку!

#1274916»18-08-2011 20:21А кто может притащить с бундеса квадроцикл?
+0
Red Devil, ага, мало того еще и категорию открывать надо! хотя насколько я знаю. на дорогах общего назначения им ездить запрещено
#1275338»19-08-2011 16:22А кто может притащить с бундеса квадроцикл?
+0
nepg:Студент,
Знакомый вез из америки, могу спросить!


Кстати, спроси плиз.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»

Форум : HONDA Теревені