Я забув пароль Зареєструватись

Постанова про виконавче впровадження RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1149174»09-12-2010 16:02Постанова про виконавче впровадження
+0
Прийшла сьогодні постанова почтою:

Код:

ПОСТАНОВА
про відкриття виконавчого провадження

06.12.2010 Львів
Мною, державним викрнавцем Галицького відділу державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції Табінський Олег Володимирович, розглянута про примусове виконання:
назва документу: Постанова № АТ хххх виданий 26.08.2010
документ видав: ДАІ
про: стягнути з хх Ростислава хх на користь держави штрафу в сумі 680грн.

Боржник: хх Ростислав хх

адреса: ххх

Стягувач: Держава

документ вступив у законну силу (набрав чинності): 26.08.2010
документ про примусове виконання поданий: 06.12.2010
Керуючись статтями 3, 18, 20, 24 Закону України “Про виконавче провадження”,
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Відкрити виконавче провадження з виконання:
назва документу: Постанова № АТ ххх виданий 26.08.2010
документ видав: ДАІ
про: стягнути з хх Ростислава хх на користь держави штрафу в сумі 680грн.
2. Боржнику добровільно виконати: у строк до 13.12.2010 року
3. При невиконанні рішення в наданий для добровільного виконання строк виконати його в примусовому порядку зі стягненням з боржника виконавчого збору та витрат, пов'язаних з провадженням виконавчих дій.
4. Копію постанови направити сторонам виконавчого провадження та органу або посадовій особі, яка видала документ.
5. Постанова може бути оскаржена начальнику відповідного відділу державної виконавчої служби або до відповідного суду в 10-денний строк з моменту її одержання.
6. Cторони виконавчого провадження мають право знайомитися з матеріалами виконавчого провадження, унесеними до Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень, за адресою в мережі Інтернет https://trade.informjust.ua/, ідентифікатор для доступу хххх (зазначається лише в постановах, які направляються стягувачу та боржнику). За передачу ідентифікатора третім особам сторони виконавчого провадження несуть відповідальність, установлену законом.
  
Державний виконавець Табінський О.В.


26.08.2010 був зупинений даішником за перевищення швидкості (десь 1 ночі вертався з відпустки). Склали протокол, постанови про адмін порушення не винесли так як я зазначив що треба захист адвоката,розгляд по місцю проживання і т п.
Відповідно до сьогодні жодних листів з повісткою в суд і т п не було.

ВІдповідно платити бажання звісно немає.

ВІд дати порушення і вступу в дію постанови до дати виконавчого впровадження пройшло більше 3 місяців ,наскільки я розумію це впровадження є незаконне?


Код:

пп. 4 ст. 21 Закону Про виконавче впровадження:
   Строки пред'явлення виконавчих документів до виконання
Виконавчі документи можуть бути пред'явлені до виконання в
такі строки:
   4) постанови органів (посадових осіб), уповноважених
розглядати справи про адміністративні правопорушення, - протягом
трьох місяців;



тепер пишу скаргу начальнику + копію в прокуратуру
які шанси?
можливо хтось стикався з таким?
#1149510»09-12-2010 21:25Постанова про виконавче впровадження
+0
жалобу на имя начальника с проханням про скасування постанови про відкриття виконавчого провадження, так-як пропущено строки пред"явлення виконавчого документу до виконання, державний виконавець повинен був керуватись пунктом 1 статті 26 Закону України "Про виконавче провадження" (Відмова у відкритті виконавчого провадження), а саме пропущено строки пред"явлення виконавчого документа до виконання та винести постанову про відмову у відкритті виконавчого провадження.

Постанову скасують!

но впоследствии все-равно придется бороться с органами ГАИ, так-как в базе правонарушение будет висеть
#1149643»10-12-2010 08:57Постанова про виконавче впровадження
+0
D I M A S:
Постанову скасують!

но впоследствии все-равно придется бороться с органами ГАИ, так-как в базе правонарушение будет висеть


скарга вже є сьогодні після розмови з виконавцем зарееструюю її в головному управлінні

Коли скасують впровадження, що я далі маю робити?
#1149747»10-12-2010 11:00Постанова про виконавче впровадження
+0
Якщо є усі підстави про скасування постанови ДАІ то готуєш позов до суду про скасування постанови даі.
Першою позовною вимогою "Поновити строк на оскарження постанови". Обгрунтовуєш чому не звернувася вчасно.... бо не було самої постанови, і на розгляд справи тебе ніхто не викликав.Долучаєш усі копії всього чого можливо.... протокол, постанова ДВС, конверти з датами пошти....
Якщо скасують постанову, то скасування самої постанови про відкриття виконавчого провадження не потрібно.
Якщо немає підстав для скасування постанови ДАІ то йди плати штраф і не напрягай суддів)

#1149816»10-12-2010 11:59Постанова про виконавче впровадження
+0
оффтоп.
а за какое такое нарушение (превышение???) включают штраф 680 грн??  Shock
#1149825»10-12-2010 12:13Постанова про виконавче впровадження
+0
V:оффтоп.
а за какое такое нарушение (превышение???) включают штраф 680 грн??  Shock


ще добавили за то що знак задній номерний не освытлювався
#1154041»16-12-2010 12:29банда
+0
Відповідно до сьогодні жодних листів з повісткою в суд і т п не було. -- ответ примерно такой мы Вас вызывали вы не пришли на вопрос как вы меня вызывали ответ простой-"передайте привет своему почтальону" Evil or Very Mad
Бороться с ГАИ сейчас стало ещё труднее, ГАИ договорились с судьями, тем боле решение судьи Ты как порушник не можешь обжаловать а ГАИ может!!у нас в Херсоне в лучшем случае даш взятку судье (где то половина штрафа)или чтоб без взятки судья может уменьшить штраф до минимума, а это как раз и есть половина. Rolling Eyes
#1154139»16-12-2010 13:55Re: банда
+0
Vitalik10:
Бороться с ГАИ сейчас стало ещё труднее, ГАИ договорились с судьями

Именно так... Evil or Very Mad
Impossible is nothing.
#1154143»16-12-2010 14:32Постанова про виконавче впровадження
+0
sharm, Вы бы хотя бы обратили внимание на то:
а) в каком разделе Вы находитесь;
б) за какой пост юзер  Vitalik10 получил клизму (2ю по счету).

Тему закрываю.

Added after 32 minutes:

Тему открываю по просьбе топикстартера.

Флуд будет наказываться.

Г-ну sharm - отдельное пристальное внимание в ветке ПРАВО за полные интеллекта и смысла сообщения в ЛС
sharm:Я уже обратил внимание, что Вы идиот.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#1154209»16-12-2010 14:51Постанова про виконавче впровадження
+0
дякую що відкрили тему.
Зараз справа виглядає наступним чином:
Зареєстрував скаргу в головному управлінні ДВС у львові. Реєструвати не дуже хотіли відмазувалися мол це не іх справа і нічого не зробимо. Я наполіг згідно ЗУ "про звернення" тоді зареєстрували.
Також паралельно відправив почтою копію в "Галицьку  ДВС" на имя начальника,де і відкрили впровадження.

Звісно прийшовши поговорити з виконавцем (по повістці) його на місці не було і появився аж під кінець дня.

Потім його визвонив пробував розказати що до чого він сказав - пишіть скаргу (що впринципі і зробив ще до розмови з ним)

14 числа прийшло повідомлення про те що вони отримали мій лист.
Тепер чекаю відповіді, поки перевіряв на сайті - впровадження не скасоване.
#1154696»17-12-2010 09:48Постанова про виконавче впровадження
+0
Roha:
14 числа прийшло повідомлення про те що вони отримали мій лист.
Тепер чекаю відповіді, поки перевіряв на сайті - впровадження не скасоване.

Скасують постанову про виконавче провадження.... і що? Винесуть нову без порушень порядку. Повторюю ще раз. Намагайся скасувати постанову ДАІ. Забудь про виконавче провадження. В корінь двись.

Vitalik10, саме таким як Ви і не скасовуються постанови.... принципово. Які думки про суддів так до Вас і відносяться.
#1154736»17-12-2010 10:35Постанова про виконавче впровадження
+0
[quote="СВАРОГ] Які думки про суддів так до Вас і відносяться.[/quote]
Істині слова !
#1154747»17-12-2010 10:43Постанова про виконавче впровадження
+0
СВАРОГ:
Скасують постанову про виконавче провадження.... і що? Винесуть нову без порушень порядку. Повторюю ще раз. Намагайся скасувати постанову ДАІ.

на скільки я зрозумів даї невчасно подало документи про стягнення штрафу, відповідно впровадження відкрите з порушенням законодавства, і ще раз його відкрити без порушення вже неможливо, хіба якось заднім числом і т п,хоча не думаю.

також теоретично коли даї передає в виконавчу вони можуть зняти (можуть і не зняти) штраф по базі бо далі то вже не їх компетенція(наврядче знімуть), якщо впровадження закриють тоді буду переписуватися з дайцями про зняття штрафу на таких то підставах.
заплатити зажди можна встигнути.....
поки пробую копати в цьому напрямку...

Форум : HONDA Право