Я забув пароль Зареєструватись

...запис на відеокамеру не може братись до уваги як доказ... RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1147335»07-12-2010 10:05...запис на відеокамеру не може братись до уваги як доказ...
+0
Дело об админ правонарушении ПДР, записанное ГАИ на несертифицированный прибор.

Постанова Вищого Адміністративного Суду України від "02" вересня 2010 року №К-16031/10:
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1147360»07-12-2010 10:31...запис на відеокамеру не може братись до уваги як доказ...
+0
Правомерно ли требовать у инспектора сертификат на цифровой фотоаппарат или видеокамеру?
Don't Worry, Be Happy!
#1147402»07-12-2010 11:17...запис на відеокамеру не може братись до уваги як доказ...
+0
"Як вбачається з матеріалів справи, автомобіль ДАІ при відеофіксації маневру позивача знаходився на досить великій відстані, крім того, така фіксація розпочалась в завершальній стадії здійснення маневру, та не дає змоги перевірити виконання вимог підпункту 9.2. «б»ПДР при здійсненні маневру взагалі."
Согласно п 9.4 Правил "подавати сигнал покажчиками повороту .... і припиняти негайно після його закінчення..." Суд сам признал, что фиксация началась "в завершальній стадії здійснення маневру", т.е. должен был еще быть. и не удивлюсь, что фамилия ОСОБА_6 - Бим или Васильченко
- "Здесь разворот есть?"
- "Есть! Но он платный!"
#1154729»17-12-2010 10:29...запис на відеокамеру не може братись до уваги як доказ...
+0
Правомірно чи не правомірно то інша справа... але те, що відеофіксація (навіть якщо інспектор буде робити зйомку звичайним телефоном) впливає на внутрішнє переконання то факт!

Форум : HONDA Право