Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Из Черкасс в Крым - посоветуйте маршрут RSS

HONDA Путешествия и отдых

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1068782»02-07-2010 11:12Из Черкасс в Крым - посоветуйте маршрут
+0
Из Черкасс в Крым - ездил кто? Как дороги? Гугл предлагает маршрут Черкассы - Кировоград - Николаев - Херсон...

Вокруг земного шара уже объехал, судя по тахометру  Laughing а так далеко еще не ездил...

Added after 6 minutes:

Вот на одном из автофорумов нашел
"Всем всегда говорю, без острой важности не стоит соваться по маршруту Кировоград - Николаев, в силу родственных связей приходится там ездить, это не дорога а реально направление, хуже не где не встречал"  Sad
#1068803»02-07-2010 11:29Из Черкасс в Крым - посоветуйте маршрут
+0
Я того року поперся через цю трасу. Пiпец. Там же кiлометрiв 20-30 ваще дороги нема. Асфальт вздутий наче його бомбили. По полю об'iзджав. Не знаю, змiнилось шось, навряд чи. Так шо краще дуй через Кривий Рiг.
#1069492»04-07-2010 18:16Из Черкасс в Крым - посоветуйте маршрут
+0
Правильно їхати Черкаси-Сміла-Кіровоград-Кривий Ріг-Нова Каховка-Армянськ-...Крим

Я правда їздив минулого року і не володію точною інформацією по актуальному стану покриття, але не думаю що ситуація радикально змінилася. За інформацією моїх знайомих поганим залишається тільки відрізок від Кривого Рогу до Н.Каховки 9особливо перші 50 його км. Решта повинна бути в досить доброму стані.
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt

Форум : HONDA Путешествия и отдых