Десяте покоління Хонда Аккорд - 2018

18.07.2017

Компанія Хонда запропонувала публіці Хонда Аккорд десятого покоління - 2018 року.

Авто отримало 1,5-літровий турбодвигун потужністю 192 кс та  автоматичну (варіатор) / шеститупеневу механічну ( Спорт версія ) трансмісії в базовій комплектації.


Є також варінт оздоблення дволітровим турбодвигуном потужністю 252 кінських сили з  10 ступеневою автоматичною трансміссією та 6 ступеневою механікою ( Спорт комплектація ).

Світлодіодне головне світло. Безключовий доступ. Мультимедійна система Honda Connect з пітдтримкою Apple та Android пристроїв.
Дистанційний пуск двигуна.


Хонда Україна

Honda

теги: honda accord 2018 10gen новий аккорд детройт

Новости по теме

Новий прототип Acura RDX

22.01.2018: Двигун 2.0L VTEC Turbo. Повнопривідна 10твидкісна автоматична трансміссія SH-AWD. 

З Новим Роком, Друзі!

31.12.2017: Люба Сім’я, щиро вітаємо вас з наступаючим Новим роком! Бажаємо міцного здоров'я, щирої любові та вірних друзів! Творчих успіхів, сил і наснаги.Хай віра в краще майбутнє міцніє щосекунди и ніколи не зникає надія. Все буде добре! Для кожного з нас.Мяв.  

Обзор Honda Accord 2011 модельного года

25.02.2011: На предстоящем автопоказе в Женеве в марте этого года Honda готова представить обновлённую модель Accord с кузовами двух типов: седан и универсал. Обе эти модели призваны, по словам экспертов, наверстать упущенное за своего собрата Civic, который не произвёл должного эффекта в прошлом году на автос...

Новое поколение Honda Accord появится в продаже весной

26.01.2011: Компания Honda весной этого года выведет на рынок Европы новое поколение модельной линейки Accord. Когда автомобиль появится в Украине, пока неизвестно. Японская Honda представит на Женевском автосалоне, который стартует в начале марта, новое поколение Accord – седан и Tourer.