Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Ксенон, брелок сигналізації, обігрів сидіння RSS

HONDA Тюнинг - внешний и внутренний стайлинг

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1874651»21-05-2019 18:11Ксенон, брелок сигналізації, обігрів сидіння
+0
Шановні форумчани. Так сталось, що підзбирались проблеми на Honda CR-V 2008, з якими треба розібратись. В кого був хороший досвід, підкажіть куди краще звернутись по ремонту в Києві:

1. Згоріла лампа ксенону (або блок)
2. Не працює обігрів внизу на стороні водія. Здається, що поширена проблема,
3. Вмер і майже розпався брелок (обидва), закривати можна, але працює через раз...

буду дуже вдячний, оскільки попередній пошук на форумі не показав, куди зазвичай за таким можна звернутись.

P.S.: напевно трохи не в ту тему, але якщо є ще контакти, хто займається салоном (потріскались шви на підлокітниках) і кузовом, царапини і полірування, також буду вдячний.
#1874666»22-05-2019 09:43Ксенон, брелок сигналізації, обігрів сидіння
+1
1. якщо згоріла одна лампа - переставте місцями - стане зрозуміло з чим проблема - з блоком чи лампою. Міняти краще парою. Міняти не важко.
2. аналогічно не працює обігрів "попи". при цьому працює обігірв спинки. забив.
бачив як рішають проблему - встановлюють якісь замінні обігрівачі - не захтів влазити у систему. Все таки це електрика. Там щось перегорає і він не працює.
3. Купіть окремо брелок та чехол. Я як брав-сигналка була, а брелка не було. Купив брелок. Електрик сказав, що брелок може поламатись при падінні - купи чехол. Купив по 50 грн 2 чехла-все чудово.

Успіхів. Це все не проблеми для honda.
#1874797»28-05-2019 17:15Ксенон, брелок сигналізації, обігрів сидіння
+0
Дякую дуже, тоді пішов гуглити :)

Форум : HONDA Тюнинг - внешний и внутренний стайлинг